Şeyma Subaşı ile gündeme oturan Guido Senia kimdir?
Ucuzauc.com Uçak Bileti
Şeyma Subaşı ile adı anılan İtalyan DJ Guido Senia kimdir?

Guido Senia Kimdir?

Guido Senia Kimdir?

Şeyma Subaşı ile gündeme oturan Guido Senia kimdir?

Şeyma Subaşı ile adı anılan İtalyan DJ Guido Senia kimdir?

Acun Ilıcalı ile evliliğini bitiren şeyma subaşı kısa süede yeni bir başlangıç yaparak Guido Senia ile adını duyurmaya başladı.Guido Senia ve Şeyma Subaşı'nın Meksika sahillerinde çekilen fotoğrafları sosyal medyada yayıldı. Guido Senia ile Şeyma Subaşı İnstagram'da birbirlerini takip etmeye başladıkları ise dikkatlerden kaçmadı. Bunun üzerine Şeyma Subaşı'nın takipçileri İtalyan Guido Senia'yı merak etmeye başladı. 

GUİDO SENİA KİMDİR?

Guido Senia, dünyanın en iyi DJ'lerinin çalıştığı İspanya İbiza'daki Circoloco DC-10 Kulübü'nde DJ'lik yapıyor. Guido Senia, "Il Tre vivere da morto" isimli bir parçaya DJ'lik yaptı. Şeyma Subaşı ile aşk dedikodularının yayılmasından sonra Guido Senia'nın İnstagram hesabına Türklerden yorumlar yağmaya başladı.

GUİDO SENİA EVLİ Mİ?

İtalyan DJ Guido Senia'nın evli olduğu iddia edildi. Guido Senia, İtalyan süpermodel Mariacarla Boscono ile aşk yaşıyordu. Her gün yan yana olan çift, geçtiğimiz eylül ayından beri yan yana gelmedi. Guido Senia'nın Şeyma Subaşı  bıraktığı iddia edildi.

Şeyma Subaşı'nı görmeye İstanbul'a gelen Dj Guido Senia ilk olarak dün ikili instangram hesaplarında birlikte  resimlerimlerini paylaştı.

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları