1990 Yapımı En Komik Filmler
Ucuzauc.com Uçak Bileti
Akıllarda kalan ve 90’lı yıllara damga vuran filmler aradan uzun yıllar geçse de izleyicilerin akıllarında hala dünkü gibi yer etmiş durumda. En çok izlenen ve unutulmayan diziler ise sevenleri tarafından tekrar tekrar izlenmeye devam ediyor.

Anaokulu Polisi

John Kimble’nin başrol oynadığı Los Angeles sokaklarında geçen bir dedektif filmidir. Gösterime giriş tarihi 12 Nisan 1991’dir. Yönetmenliğini Ivan Reitman yapmıştır. Filmin konusu John bir anaokulu öğretmedir. Aslında bu bir görevdir. Sıkı bir polis olan John bir narkotik suçlusunun işini bitirmek için 6 yaşındaki bir çocukla baş etmek zorundadır. Bu gizli görev hem çok zor sürüyor hem de onu beklenmedik olaylara sürüklüyor. Bir adamın çocuklarla kurduğu iletişim ve yaşadığı komiklikler izlenmeye kesinlikle değer.

Evde Tek Başına

1990 yılında iyi bir izleyici kitlesi yakalayan bu film komedisiyle izleyenleri güldürmeyi başarmış ve günümüze kadar uzanmıştır. Ailesi Fransa’ya giderken evde unutulan Kevin’in evini hırsızlara karşı korumak zorunda kalmasıyla başlamıştır hikâye. Hırsızların niyeti mahalledeki bütün evleri soymakken Kevin’in kolay lokma olmadığını kötü deneyimlerle anlamışlardır. 

Geleceğe Dönüş 3

Bir önceki serilerin sonunda,1955 yılında takılıp kalan Marty’ yi kurtarmak için Dr. Brown zamanda seyahateder. DeLorean bozulmuş olup o zamanın teknolojisi yetmediği için Marty’ ye birmektup arabayı gömdüğü yeri söyler. 1955 yılında Marty sonunda arabayı bulur.Geleceğe dönüş 2 filmindeki teknik kadroyu ve oyuncuları değiştirmeden bumuhteşem film’ in serisini bağlamış bulunmaktadır. 

Problem Çocuk

Vizyon tarihi 27 Temmuz 1990 olan film’ in yönetmenliğini Dennis Dugan üstlenmiştir. Amy Yasbeck, John Ritter, Jack Warden, Micheal Oliver gibi oyuncuların oynadığı bu filmde Junior evlatlık verilen ailerin başına hep dert açan Junior, çocuk esirgeme kurumuna geri gönderilmiştir. Bu kez de esirgeme kurumundaki rahibelere ve kalan diğer çocukların başına bela olmaya başlamıştır. Ta ki Ben Healy ve eşi Flo tarafından evlat edilene kadar. Çift ne kadar mutlu olacaklarını düşünseler de başlarına gelecek belanın farkında değillerdir. 

Üç Adam Ve Bir Küçük Hanım

Üç bekar adam, bebekliğinden beri büyürken yanında oldukları küçük kız çocuğu Kate'den ayrılacaklarını öğrendiklerinde çok üzülürler. Filmin devamında Kate büyümüş, küçük, sevimli bir kız çocuğu olmuştur. Derken, Kate’nin annesinin işi gereği İngiltere'ye taşınmaları gerekir. Üç adam da bu habere çok üzülür. Bebekliğini bildikleri Kate’den ayrı kalmak o kadar kolay olmayacaktır. Yönetmenliğini Emile Ardolino’nun yaptığı film istenilen beğeniye ulaşmıştır.

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları