Ucuzauc.com Uçak Bileti
Hemen hemen herkesin elinin altında yatırım amacı ile sakladığı altın her gün değişik değerler göstermeye devam ediyor. Yatırımcısını kimi zaman ağlatan kimi zaman ise güldüren altında son dakika gelişmeleri beklenilen gibi gitmiyor. Durum böyle olunca da yatırımcılar gözlerini ilerleyen tarihlere çevirse de şimdilik altının yükselişi hakkında kesin bir şey söylemek zor. İstikrarlı bir ilerleyiş sonrasında yükselişini durduran altını ilerleyen günler nelerin beklediği ise büyük bir merak konusu.

Geçtiğimiz günlerde altında yaşanan yükselişler birçok kişiyi heyecanlandırmış ve değerlerin bu şekilde gitmesine insanlar alışmıştı. Şimdi bu değerlerde yaşanan yükselişin istenilen gibi gitmemesi küçük hayal kırıklıklarına neden oldu. Ancak değerler her altın türünde farklı bir seyir izliyor.

Altında Son Durum

Altında Son Durum

Düğünlerin vazgeçilmezi, doğumların en önemli hediyesi ve yatırımcıların geleceğini emanet ettiği altın bir yükselip bir düşerken kafaları da karıştırıyor. Durum böyle olunca da ne altın almak ne de satmak mümkün. Suların durulması ne zaman olur bilinmiyor ancak yaşanan düşüşler her an tersine de dönebilir. Altının yaşadığı bu değişimlerde gündemdeki gelişmelerde hayli etkili elbette. Gündemde neler yaşanacağı da sürekli merak konusu bu nedenle. Ancak iki konu içinde kesin bir şey söylemek zor. Altın değerlerinde bizi hareketli bir hafta bekliyor.

Gram Altın

Gram Altın

162,86 değerinde alış fiyatı sunan gram altın satışta 162,91 TL gibi bir değerle karşımıza çıkıyor. Arada bulunan %0,14’lük bir fark.

Altın (ONS)

Altın (ONS)

Uluslararası piyasada önemli bir değere sahip olan ONS Altın alış değerinde 1,332,94 TL ile karşımıza çıkıyor. Sahip olduğu bu değer satışa geçtiğinde ise 1,333,31 TL olarak değişiklik gösteriyor.

Cumhuriyet Altını

Birçok kişinin tercih ettiği Cumhuriyet Altını alış fiyatı olarak 1,069,00 TL değerini sunarken bu değer satışta 1,081,00 TL oluyor.

Yarım Altın

Yarım Altın ise bekleneni karşılıyor ve 517,28 TL alış değeri ile karşımıza çıkıyor. Bu değer satışta ise 530,64.

Çeyrek Altın

Hemen hemen herkeste bulunan çeyrek altında değerler ise alışta 259,45 TL iken bu değer satışa geçtiğinde 265,32 TL değerinde oluyor.

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları