Arkadaşlarınıza Yapabileceğiniz En Komik Şakalar
Ucuzauc.com Uçak Bileti
Arkadaşlarınız, ailenizden sonra gelen hayatınızın en önemli parçasıdır. Çoğu zaman ailenize bile anlatamadığınız durumları ve olayları arkadaşlarınız ile paylaşırsınız. Bu nedenle arkadaşlar hayatın her anında vardır. En ihtiyaç duyduğunuz anlarda bir telefon kadar uzaklıkta, en güzel günlerinizin unutulmaz kılan anılar yaşamanızı sağlayan kişilerdir

Arkadaşlarınızla gezip tozmak bir yana eğlenmekte bir o kadar keyiflidir. Sizlerde rutin aktivitelerden sıkılıp farklı bir gün yaşamak isterseniz arkadaşlarınıza komik şakalar yaparak birlikte karnınız ağrıyana kadar gülebilirsiniz. Arkadaşlarınız yapabileceğiniz en komik şakalar şu şekildedir;

Patates Lokum Şakası

Sevdiklerinize yemek konularında şaka yapmak isterseniz yapabileceğiniz en komik şakalar arasında patates lokum şakası vardır. Patatesleri lokum şeklinde doğrayın ve sonrasında doğradığınız patatesleri lokuma benzemesi açısından una bulayın. Daha sonrasında sunum tepsisinde sevdiğiniz arkadaşlarınıza ikram edin. Yüz ifadesi sayesinde gülme krizine girmeniz garantidir.

Fotomontaj Şakası

Fotomontaj şakası en etkili şakalardan bir tanesidir. Planlaması güzel bir şekilde yapıldığı an gülmekten kendinizi alamayacağınız kadar komik bir şakadır. Sevdiğiniz bir arkadaşınızın fotoğrafını güzel bir şekilde fotokopi çekin sonrasında gazetenin orta sayfalarından bir tanesine fotomontaj yapın arkadaşınızdan gazeteyi okumasını isteyin. Kendi resmini gördüğü an şaşkınlık yaşayacak olan arkadaşınız gerçekleri öğrenene kadar sizler bu şakadan keyif alacaksınız.

Diş Macunlu Bisküvi Şakası

Diş macunlu bisküvi şakası en çok tercih edilen şaka türlerinden bir tanesidir. Bir paket kremalı bisküvi alın. Ardından bisküviyi ortadan ikiye ayırın. Ayırdığınız bisküvilerin ortasına diş macunu sürün. Sonrasında üzerlerini kapatın. Bir tabağa koyarak içeriye gidin diş macunu sürmediğiniz bisküviyi kendiniz yiyin diş macunlu bisküviyi arkadaşınıza verdiğiniz zaman surat ifadesini izleyin. Bisküviyi yediği an farklı bir tat olacaktır.

Klasikleşmiş Kapı Önü Streçleme Şakası

Hem güldüren hem de oldukça komik olan kapı önü streçleme şakası en bilindik şakalar arasında yer alıyor. Giriş kapısının yanlarını streçleyin ortasında streç olacak şekilde ayarlayın arkadaşınız kapıyı açtığı an streç direkt olarak yüzüne çarpacak ne olduğunu anlamadan sizler kahkahaya boğulacaksınız. Sevdiklerinize yapabileceğiniz en güzel şakalar için bunlardan birisini seçebilirsiniz.

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları