Cinsiyet Değiştiren 5 Ünlü
Ucuzauc.com Uçak Bileti
Ünlülerin dünyası ne kadar imrenilecek olsa da bazı ünlülerin trajik hayat hikâyeleri olduğunu görürsünüz. Çoğu zaman kadın olarak ya da erkek olarak gördüğünüz ünlü birinin başka cinsiyete geçtiğini görüp şaşırabilirsiniz. Bazı cinsiyet değiştirmiş ünlüler ise şu ünlülerdir;

1-Ayta Sözeri

1979 Almanya Nunberg kendinde doğan işletme mezunu olan ve birçok ünlü şarkıcıya vokallik yapan Ayta Sözeri çeşitli film ve dizilerde rol almıştır. Daha sonra 20 yaşlarında ameliyat olarak cinsiyet değiştirmiştir.

2-Selin Ciğerci

1985 yılında İstanbul da doğdu. Asıl adı Okan Ünsal olan Selin Ciğerci adıyla kadın olarak hayatına devam etmektedir. Ameliyat olmadan önce bebek Okan lakabı ile tanınan Selin Ciğerci’nin babası da çok ünlü bir mağazanın sahibi olarak bilinmektedir.  Selin Ciğerci, Okan olarak ameliyat olmadan önce Asuman Krause’nin bir yarışma programı ile dikkat çekmeyi başarmıştır.

3-Emel Aydan

1951 Erdoğan Kâşif adı ile dünyaya gelen Emel Aydan 20 yaşlarında Roma da geçirdiği ameliyat ile cinsiyet değiştirmiştir. İsviçre ve İtalya da striptizcilik ile geçimini sağlayan Emel Aydan o zamanlar Rita Santiago adı ile sahneye çıkmıştır. Türkiye’ye döndüğünde ise Yeşilçam’a ayakbastı. Birçok erotik filmde oynayan Emel Aydan Yeşilçam filmlerinde de rol almıştır.

4- Rüzgâr Erkoçlar

 Nil Erkoçlar Adı ile tanıdığınız Rüzgâr Erkoçlar 1986 yılında doğmuştur. İlk deneyimi 15 yaşında bir ped reklamında oldu. Daha sonra dizilerde boy gösteren Erkoçlar Berna Lâçin’in dizisi olan “Seni Yaşatacağım” dizisinde oynamış daha sonra Bütün çocuklarım adlı dizide rol almıştır. Özellikle Emret komutanım dizisi ile Foto Feto karakterine hayat vermiştir. Her zaman içine kapanık bir çocuk olduğunu söyleyen Erkoçlar 2013 yılında cinsiyet değiştirerek erkek olmuştur. Kız kardeşi de kendisi gibi ameliyat olarak erkek olarak cinsiyet değiştirmiştir.

5-Yasmin Lee

Taylan da doğan ve erkek olarak dünyaya gelen Yasmin Lee California ya taşındığı sıralarda henüz 18 yaşındayken ABD ordusuna girdi. Orada uğradığı cinsel saldırılar neticesinde tekrar normal yaşamına dönen Yasmin Lee porno piyasasına girerek orada makyöz olarak çalışmaya başladı. Yıldız daha sonra bazı televizyon yapımları için çalışmalar yapmıştır.    

 

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları