Ucuzauc.com Uçak Bileti
Havaların serinlemesi ile sinema sezonu da hareketlenmeye başladı. Birçok film vizyona girmeye hazırlanırken bazıları çoktan vizyona girdi bile. Gala gecelerinde görücüye çıkan filmler izleyicilerden tam not almak için sergilendi.

Dert Bende Filmi İzleyenleri Kahkahaya Boğdu

Vizyona giren ve gala gecesinde seyirci ile buluşan birçok film ile sinema sezonu hareketlenmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde gala gecesi düzenlenen “ Dert Bende” filmi izleyenleri kahkahaya boğarken tam not almayı da başardı. Kaliteli, dinamik oyuncu kadrosu ve samimi hikayesi ile izleyiciyi içine çeken “ Dert Bende” filmi gala gecesine katılanlar tarafından oldukça beğenildi.

Dert Bende Filmi Gala Gecesi

Dert Bende filmi gala gecesinin yapıldığı akşam oyuncu kadrosu ile birlikte Cinetime Özdilek Park İstanbul’da seyirciyle buluştu. Yönetmen koltuğunda Berat Özdoğan'ın oturduğu filmin senaryosunu da Berat Özdoğan yazdı. Komedi dalında adından söz ettireceği gala gecesinde belli olan filmin başrollerinde Umut İbrahim Kantarcılar, Onur Dilber ve Türk halkının çok sevdiği Brezilyalı oyuncu Jessica May oynamaktadır. Cinetime Özdilek Park İstanbul’da düzenlenen halk galasında izleyici “Dert Bende” komedi filmine tam not verdi.

Jessica May’ın Beğenilen Oyunculuğu

Türk halkının “Yeni Gelin” dizisinde tanıdığı Brezilyalı oyuncu Jessica May samimi halleri, başarılı oyunculuğu ile çok sevildi. İzleyici Jessica May'ı birçok projede izlemekten memnun kaldı. Türkiye’de televizyon dizisi dışında ilk defa bir sinema filminde rol alan oyuncu “Dert Bende” filminde de alkış topladı. İyi bir ekip işi çıkardıklarını söyleyen Jessica May tüm ekibe teşekkür etti ve bol gişe olmasını dilediğini iletti. Sevilen oyuncunun doğal halleri “Dert Bende “ filmi izleyenleri tarafından çok sevildi.

“Dert Bende” Filmi Konusu

Geçtiğimiz günlerde Cinetime Özdilek Park İstanbul’da gala gecesi düzenlenen Dert Bende filminin konusu izleyici tarafından tam not aldı. Filmin konusundan kısaca bahsetmek gerekirse;

Filmde arkadaşlarının zor durumunda ona yardım etmek isterken daha zor duruma düşen kişilerin hikâyesi komik bir dille anlatılıyor. Cem, Kenan ve Mert üç samimi arkadaştır. İyi günde kötü günde , her zorlu durumda birbirlerine destek olan bu çok iyi dost olan üç arkadaşı farklı bir macera beklemektedir.  Kenan ve Cem arkadaşları Mert’in istemediği bir evlilik yapacağını öğrenirler. Arkadaşlarının ömür boyu mutsuz olacağı bir evliliği yapmasına engel olmak isteyen Kenan ve Cem arkadaşlarına yardım etmek ister. Arkadaşlarına yardım etmek isteyen Cem ve Kenan kirli işlerle uğraşan Ejder'den yardım alarak Mert’i kaçırır.

 Ejder'in yardımı Cem ve Kenan'ın zor duruma düşmesine neden olur. Ekrem adında bir adamın karısını fidyeciler kaçırmıştır. Ekrem karısını kurtarmak için fidyecilerin istediği parayı hazırlamıştır ama bir şekilde bu parayı Ejder'e kaptırmıştır. Parayı Ejder’e kaptıran Ekrem Mert’i rehin alır. Kenan ve Cem 'e ulaşan Ekrem karısını kurtarmak için ayarladığı parayı bulmaları şartıyla Mert’i serbest bırakacağını söyler. 

Arkadaşlarını kurtarmak için her şeyi yapmaya hazır olan Kenan ve Cem bu sırada silahlı adamlardan kaçmakta olan Pelin ile tanışırlar. Bu zorlu durumdan güçlerini birleştirerek kurtulmaya karar veren Kenan, Cem ve Pelin zorlu bir maceraya atılırlar.

Dert Bende Filmi Hakkında

Konusu ve genç oyuncu kadrosu ile dikkat çeken “Dert Bende” komedi dalında bir yerli yapım filmdir. Berat Özdoğan’ın özgün senaryosu ve başarılı yönetmenliği ile izleyiciyi hikâyesinin içine çeken film oyuncu kadrosu ile de tam not almayı başardı. Genç ve dinamik oyuncu kadrosu ile bol kahkaha severler “Dert Bende” gişelerinde buluştu.

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları