Dünyanın En Zengin Çocukları
Ucuzauc.com Uçak Bileti
Zenginlik sonradan ya da doğuştan gelen bir şans olarak görülebilir. Ailelerinin zenginliği ile doğanlar ya da şöhret ile genç yaşta zengin olan insanlar her zaman hayatın içinde karşılaşılan insanlardandır. Ünlü olan dünyanın en zengin çocukları listesinden şu kişiler sayılabilir;

Jaylen Bledsoe (3.5 milyon Dolar)

Daha genç olmaya başladığı döneminde zengin olarak akla gelen isimlerden biri Jaylen Bledsoe bir girişimci olarak servet sahibi olmuştur. Technologies’i kurarak 13 yaşında şirketini büyüten Bledsoe şirketinde 100 çalışanı bulunmaktadır.  

Rico Rodriguez (4 Milyon Dolar)

Genç yaşında aktörlüğe adımını atan Rico Rodriguez tv programları ve bazı filmlerde oynamıştır. ABC kanalında Modern Family programı ile zirveye çıkan isim 4 milyon dolar sahibi olarak çocuk yaşta zengin olanlardan. Yeteneği komedi de oldukça iyi olan Rodriguez servetine daha da servet katacak durumda görülüyor.  

Elle Fanning (5 Milyon Dolar)

Küçük yaşta şöhreti yakalayan bir diğer isimde Elle Fanning 5 milyon dolar sahibi olan Fanning Benim Adım Sam adlı filmi ile emeklediği dönemde ilk filminde rol almış ve ablasının izinde yürümüştür. Şu sıralar 17 yaşında olan Fanning 2 yıl içerisinde vizyona girecek filmlerden birinde daha rol almaktadır.

Jaden Smith (8 Milyon Dolar)

Milyoner bir çiftin oğlu olarak doğan Jaden Smith 10 yıldır sinema sektöründe yer almaktadır. Şu an 16 yaşında olan Jaden Smith babası ile Umudunu Kaybetme adlı bir filmde yer almıştır. Jaden karateci çocuk, Dünya yeni bir başlangıç ve Dünyanın durduğu gün adlı filmler ile önemli rollerde oynamıştır.

Abigail Breslin (12 Milyon Dolar)

Oldukça fazla filmlerde oynayan Abigail Breslinİlk rolünü Mel Gibson ile İşaretler adlı filmde oynamıştır. Şu an 12 milyon dolar sahibi olan Abigail zengin çocuklar listesinde yer almaktadır. Daha sonra Final Girl Maggie ve Küçük Gün Işığı filmi ile akademi ödülü almaya hak kazanmıştır.

Nick D’aloisio (30 Milyon Dolar)

Girişimciliği ile tanınan NickD’aloisio Smumly uygulaması ile adını duyurmuştur. Apple’ın en iyi uygulamalardan biri olarak gördüğü uygulama Yahoo tarafından 30 milyon dolar karşılığı alınmıştır.    

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları