Miss Turkey 2019 Birincisi Kim
Ucuzauc.com Uçak Bileti
Miss Turkey 2019; 2 Ekim’de yapılacak olan final bölümüyle herkesi ekran başına kilitlemişti. Birçok yarışmacı, Türkiye’nin en güzel kızı olabilmek için kıyasıya yarıştılar. Akşam saatlerinde yarışmanın final bölümü, sosyal medya üzerinden de canlı olarak izlenmekteydi. Miss Turkey 2019 yarışma finali sonunda, jüri üyeleri, Simay Rasimoğlu’nu seçti.

1 numaralı olarak yarışan Simay Rasimoğlu, aynı zamanda Londra ve İngiltere’de düzenlenecek olan Miss World 2019 yarışmasında da Türkiye’yi temsil edecektir.  Yarışmada yüzlerce kişi arasından seçilerek, finale kalmaya hak kazanan Rasimoğlu; 20 kişinin arasından da birinci olmayı başarmıştır. Türkiye’yi temsil edecek olan bu güzel, merak konusu olmaya başladı. Özellikle sosyal medya üzerinden canlı olarak yayınlanan final bölümü ile herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır. 

Simay Rasimoğlu Kimdir?

2019 Miss Turkey yarışmasının birincisi olan Simay Rasimoğlu, yüzlerce kişinin arasından sıyrılarak, birinciliği elde etmiştir. Uludağ üniversitesi mimari Restorasyon bölümünü bitiren Rasimoğlu, İstanbul’da özel bir şirkette iç mimar olarak çalışmaktadır. 22 yaşında ve 1.88 boyunda olan Türkiye’nin güzellik kraliçesi, kendini geliştirmeyi sevdiği için ikinci bir üniversite okumayı düşünmektedir. Sanata ilgi duyan Rasimoğlu, bu sanat düşkünlüğünü, çocuklara da aşılayabilmek adına, çocuklara özel bir sanat okulu açmayı hedeflemektedir. G

üzelliğinin yanı sıra eğitimli ve sanat aşkı olan kraliçenin takipçileri giderek artmaktadır. Türkiye’yi dünyada tanıtacak olan eğitimli güzeli, sosyal medya üzerinden canlı takip eden takipçileri, Türkiye’yi dünyada temsil edecek Rasimoğlu’nu, merak edip araştırmaya başladılar. Ayrıca; Simay Rasimoğlu’nun, sosyal medya üzerinden paylaşım yaptığı doğal fotoğrafları da dikkatten kaçmadı.

Miss Turkey Yarışmasının Birincisi

İstanbul doğumlu olan Simay Rasimoğlu; youtube kanalında 1 buçuk saatlik canlı yayında final birincisi olmuştur. Simay Rasimoğlu 1.88 boyu ile herkesi şaşırtmıştır. Jürilerin yoğun çalışması ve yarışmacıların ter döktüğü bu platformda, Simay Rasimoğlu 1 numaralı yarışmacı olarak, Türkiye 1. si olmayı başarmıştır. Türkiye’yi temsil edecek olan kraliçenin seçiminde, güzelliğin yanı sıra eğitimli olması ve açık görüşlü bir kişiliğe sahip olması da dikkate alınmıştır. 

Fiziken belli şartları tam olarak karşılayan, her giydiği kıyafeti hakkıyla taşıyan, eğitimi ve konuşmasıyla jüriyi etkileyen Simay Rasimoğlu, izleyicilerin de dikkatini çekmeyi başarmıştır. Sosyal medya üzerinden araştırılan Türkiye güzeli, doğal fotoğrafları ve duruşuyla, Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edebileceğini kanıtlamıştır. Dünyada yapılacak olan çeşitli güzellik yarışmalarında, Türkiye’yi temsil edecek olan 2019 güzeli, yapılan taç töreni ile Simay Rasimoğlu’dur. 

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları