Ucuzauc.com Uçak Bileti
Mucize filmi ilk çekilen serisi ile oldukça büyük bir başarı elde etmişti. 2014 yılında vizyona giren film, büyük bir gişe rekoruna imza atmıştır.

Mucize filmini ek olarak yapılan Mucize Aşk:2 filminin, merakla vizyona girmesi bekleniyor. Mucize Aşk:2 film oyuncuları, cinnetime İstanbul Özdilekparkta yapılacak olan, seyircilerin katılım sağlayabileceği galada izleyicisini ağırlamaya hazırlanıyor. Hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlenen Mahsun Kırmızıgül, oyuncu olarak da filmde boy gösterecek. Filmin senaryosu ve oyuncu kadrosu oldukça etkileyicidir. Filmin başrollerinde ise Mahsun Kırmızıgül, Biran Damla Yılmaz, Erdal Özyağcılar, Mert Turak, Melis Sezer, Sinan Çalışkanoğlu gibi çok profesyonel oyuncular yer alıyor. Mahsun Kırmızıgül filmde Bozat karakteriyle, seyirci ile bir kez daha buluşuyor.

Mucize Aşk 2 filminin konusu, oldukça etkileyici bir şekilde yazılmıştır. Engelli olan Aziz ile hayatını birleştirmeye karar veren Mızgın, küçük bir köy olduğu için birçok sorun yaşıyor. Görücü usulü evlenen çiftler, köyde yaşadığı sorunlar üzerine köyden gitmeye karar veriyor. Kendilerine yeni bir hayat kurmayı hedefleyen çift, batıda küçük bir sahil kasabasına yerleşir. Yerleşmiş oldukları kasabada da birçok farklı sorun ile karşı karşıya kalırlar. Yaşama sevinci olan çift bütün bu olumsuzluklara yenerek hayatta kalmayı amaçlıyorlar. Mizgin'e sırılsıklam âşık olan Aziz, çok sevdiği karısı için engellerinden kurtulmaya karar veriyor. Engellerinden kurtulabilmek için birçok çaba sarf eden Aziz, büyük bir uğraşın içinde bulur kendini. Mahir öğretmen ve sinemacı Bahattin'in de büyük desteği ile birçok mucizeyi gerçekleştirmeyi başarır. Çok sevdiği eşi için tüm olumsuzlukları göze alır ve savaşmaya devam eder.

İstanbul Özdilekpark Cinnetime, 9 Aralık Pazartesi günü 20.15 seansı öncesinde izleyicileri ile buluşacak olan oyuncular, büyük ilgi ve merak ile beklenen mucize Aşk: 2 filmini izleyicisi ile beraber izleyecekler. Mucize Aşk 2 filmi vizyona girmeden büyük bir yankı uyandırmayı başardı. Gerek filmin konusu, gerekse muhteşem oyuncu kadrosu ile dikkat çekmeyi başaran mucize Aşk :2 filmi, vizyona gireceği gün izleyicileri tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları