Mucize Geliyor
Ucuzauc.com Uçak Bileti
Başrolünde Aras Bulut İynemli'nin yer aldığı “ 7. Koğuştaki Mucize” filmi son derece güzel bir açılış ile sinemalardaki yerini aldı. Film ekibindeki herkesi gülümseyen film vizyona girdiği günün ertesi günü ise Twitter'da da tt olarak büyük bir başarı elde etti. Bununla birlikte açılış gününde elde ettiği açılış rakamı ile de ayrı bir rekora imza attı. Aras Bulut İynemli'nin Twitter üzerinde büyük ilgi ile karşılaştığı film vizyonda sevenleri ile buluştu.

7. Koğuştaki Mucize Açılış Rakamları

Film vizyona girer girmez büyük bir ilgi ile karşılaştı ve beklenmedik bir hasılat elde edildi. Film ilk vizyona girdiği ilk 3 gün içerisinde 615 bin gibi bir izleyici sayısına ulaşarak büyük bir başarı yakaladı. Bu rakam ile de film şimdiye kadar hafta sonu vizyona giren drama filmleri arasında en fazla hâsılat elde eden film unvanını elde etti. Buna ek olarak hafta sonu vizyona girdiği diğer filmler arasında da açık ara bir hâsılat yakaladı. 

Filmin gala gecesinde de ünlü akını meydana geldi. Hem oyuncu hem yapımcı hem de sinemaseverlerin yoğun ilgi gösterdikleri gala gecesi sanat ve sinema dünyasında büyük bir yankı uyandırdı. Başına da demeçlerin verildiği gece de yoğun bir basın mensubu hazır bulundu ve filmde yer alan oyuncular ile birebir röportajlar gerçekleştirilerek başına sunuldu. 

Filmin Kadrosu

İlgi çeken filmin yönetmen kadrosunda Mehmet Ada Öztekin oturuyor. Oyuncu kadrosunda başrolde Aras Bulut İynemli ön plana çıkıyor. Filmde Memo rolünü üstlenen Aras Bulut İynemli'ye Ova rolü ile Kışa Sofiya Aksongor eşlik ediyor. Memonun kişi rolünde ye alan Nisa Sofiya başarılı oyunculuğu ile hayranlık bırakıyor. Çocuk oyuncu kadrosunda yer alan Nisa, başarılı dram sahneleri ile kendine özgü bir hayran kitlesi oluşturmayı başarıyor. 

Filmde yer alan diğer oyuncular; Deniz Baysal, Yurdaer Okur, Celile Tayan, İlker Aksum, Mesut Akusta ve Sarp Akkaya, Yıldıray Şahinler, Deniz Celiloğlu, Gülçin Kültür Şahin, Ferit Kaya, Cankat Aydos, Hayal Köseoğlu, Doğukan Polat, Serhan Onat şeklinde görülüyor. 

Filmin Kısa Konusu

Film, zeka geriliği bulunan bir baba ve kızının öyküsünü anlatıyor. Zekâ yönünden oldukça problemli olan Memo ve kızı Ova’nın dramatik öyküsüne yer veriliyor. Hem konusu hem de oyuncuları ile oldukça başarılı övgüler akan film dram türünde olduğundan, izleyenleri gözü yaşlı bırakıyor. Yuksek duygu yüklü dramatik sahneler seyircileri etkisi altına alıyor ve baba ve kızın duygu dolu acıklı hikayesi beyaz perdeye yansıyor. 

Filmde haksızlığa uğrayan bir baba ve kızının duygu yüklü hikayesi anlatıyor. Kendi halinde ve kendi dünyasında yaşayan Memo, özürlü bir baba olmasının verdiği sıkıntılar ile baş ediyor. Memo’nun  küçük bir kız çocuğu olduğu öğreniliyor ve hikaye bu doğrultuda ilerliyor. 

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları