Noel için kendinizi ve sevdikleriniz için hediye önerisi

Noel'in neşeli ve parlak her şeye adanmış bir mevsim olması gerekiyordu. Ama kabul edelim. Bazen yılın en stresli zamanlarından biri de olabilir. Kazak partileri için alışveriş yapmak, aile çömlekleri için yemek pişirmek ve aradaki tüm kokteyl partilerini planlamak arasında, her zaman çok az zamanda yapılacak çok şey vardır.Özellikle de benzersiz ve düşünceli hediyeler almak bu dönemin en düşündüren konularından biridir. İşte tam burada bizler sizin için en güzel hediye fikirlerini hazırladık. Bu fikrilerden ailenize ve sevdiklerinizin sağlığına dokunabilecek organik ürünler ile onları mutlu etmektir.

Kyani ON SHOTS

Ahududu ve Greyfurt Aromalı B kompleks Vitaminleri ve Bitki Ekstreleri İçeren Takviye Edici Gıda Bir çoğumuz sıkı çalışmaya ve yıpranmaya hayran olunan ve bu yüzden övgü bile aldığımız bir dünya düzeninde yaşıyoruz. İster hem iş hem ev hayatına yetişmeye çalışan bir anne olun, ister iyi bir başlangıç için durmadan çabalayan genç bir girişimci olun, ister sürekli toplantılarda olan güçlü bir ticari yönetici olun, her şeyi bir arada yapmaya çalışıyoruz. Tüm bu yoğun süreç yorgun, bitkin ve umutsuz hissetmemize neden olabilir. İşte tam bu noktada sevdiklerinize on shot paketi ile hayat enerjilerini geri kazandırabilirsiniz. Kyani Fit20 Pek çoğumuz aktif, yoğun yaşadığımız ve Sağlıklı Yaşam tarzını benimsediğimiz için daha çabuk toparlanmamızı ve daha iyi performans göstermemizi sağlayan bir takviyeye ihtiyacımız var. Grass-fed peyniraltı protein izolesinden ve hidrolize kolajenden yapılan

Kyani Fit20

daha uzun süren enerji, çalışma sonrası toparlanma, kas üretimi gibi hususlar için atletlerin ve aktif ve sağlıklı yaşama önem veren insanların ihtiyaç duyduğu takviyeleri sağlamaktadır. Belki de vücut ve görünüş konusunda titiz olan bir sevdiğinizi sevindirebilirsiniz.

Kyani HL5

Bence aileniz bu hediyeye bayılacak. Özellikle de anneniz :) Yeni Kyani protein ürününü açıklama zamanı geldi; Kyani HL5! Harika lezzet, harika faydalar sağlıyor. Sevdiklerinizin vücuduna iyi görünmesi ve iyi hissetmesi için ihtiyacı olanı verin!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları