Princess Cruise’de Geri Sayım Başladı
Ucuzauc.com Uçak Bileti
Seyahati planlanmış, Sky Princess Dünya sularına inmeye hazırlanıyor. Princess Cruise büyük sularla buluşma anını bekliyor.

Tasarımı ile toplumsal üst yapıya hitap eden uluslararası lüksün ve cazibenin sınırlarını zorlayarak zirveye ulaşmış durumda. Gemi gibi görünse de dünyayı içine sığdırmış, lüks yaşama kamaralarını açacak. Tasarımından teknolojik donanımına, dünyaca ünlü aşçıların menüsünden, eğlence, rahatlık ve lüksün bir arada sunumu Ekim ayı ile birlikte seyahat severlerin hizmetinde.  

Sky Princess 3,660 kişi kapasitesi, 346 kişilik uzman personeliyle dünya sularında yüzecek. Teknolojik iletişim hizmeti MedallionNet tarafından sağlanacak olan yüksek kaliteli Wi-Fi hizmetiyle denizin ortasında olduğunu hissettirmeyecek bir donanıma imza atacak. Tam bir prenses hizmetinin yer aldığı gemi, bütün seyahat edenlere aidiyet duygusunu iliklerine kadar hissettirecek.

Denizin Prenses Edasıyla Buluşması

Sky Princess’in sunacağı yaşam, lüksün, rahatın ve konforun göstergesi olarak karşımıza çıkmakta. Kendinizi ödüllendireceğiniz bir seyahat ve özel hizmet bir arada. Seçkin aileler ile bir arada olmak, dilerseniz evinizdeki yaşam biçiminin devamı davet ve misafir ağırlayacak kadar geniş süit rahatlığı, gözünüz alabildiğince izlenme alanı ile ufuklarla buluşma Princess’le gerçekleşecek. 

Denizin Üzerinde Romantizm

Sky Princess, size ailenizle bir arada olma sıcaklığı sağlarken, romantik yolcuğunuzda da size eşlik edecek. Mum ışığında bir akşam yemeği ve eşsiz slow müzik eşliğinde yapacağınız dans, yaşam anılarınızda muhteşem kareler oluşturacak. Menü zenginliği, eşsiz sunumlar dünya lezzetleri bir arada olacak. 

Gemiye Adım Attığınız Andan İtibaren Başlayacak Macera

Profesyonel aşçıların menüsü, olağanüstü lezzetleri misafirlerinizle paylaşma ve özel kutlamalarınızı gerçekleştireceğiniz seçkin ve romantik akşam yemekleri. Önceden yaptıracağınız rezervasyonlarla seyahatinizi sıra dışı davetlerle ödüllendireceksiniz.

Gemide Seyahat Boyunca Her Şey Düşünülmüş

Sky Princess seyahatine başladığınız andan itibaren siz ve çocuklarınız için de muhteşem bir seyahat sunmaktadır. Çocukların eğlence alanları, oyun salonları ve animasyonlarla ailece geçirilecek bir seyahatin beş yıldızlı hizmetini sunuyor. 

Sky Princess Bir Gemiden Çok Daha Fazlası

Sky Princess 15 katlı süper lüks bir tur gemisi olmanın çok daha ötesinde. Gece water garden Show, sinema, havuz ve spa merkezleriyle rahatlığı doruklarda sunan bir tur. Dünya mutfağının seçkin menü ve şef garsonlarının özel sunumlarıyla keyifli akşam yemekleri cezp ediyor. Tam pansiyon bir tur tatili sunan gemide, günlük yaşamda olması gereken bütün seçenekler bir arada sunulmuş durumda. Geminin rotası neredeyse deniz olan her yere gitmekte. Karaipler, Greeland, Antiller gibi muhteşem bir gemi tur seyahati sunmaktadır. 

Sky Princess’de Bütün Detaylar Düşünülmüş

İyi rahat ve konforlu bir gemi tatili yapmak için bütün ayrıntılar Sky Princess’da düşünülmüş durumda. Rahat uyku ve rehabilitasyon içeren özel yatak ve yorganlar, özel lüks yastık ve nevresimler gibi gemide olma gerginliğinin oluşabileceği bütün önlemler düşünülüp tasarlanmış durumda. Aynı zamanda gemide, uzak doğu masajları yaptıracağınız masaj salonları ve masörler, havuz ve güneşlenme alanları, banyolardaki mermer lükslüğü, 24 saat açık hizmet veren resepsiyon, pool bar, yürüyüş yapacağınız yürüyüş parkurları, yoga ve fitness salonlarıyla beklentilerin ötesinde bir tatil sunmaktadır.

Günümüzde, tatil amaçlı turlar son zamanlarda gemilere yönelmiş durumda. Dilerseniz dünyayı gezebileceğiniz Cruise turları ile birçok ülkeyi tek bir seyahatle görme imkânı sunarken lüks ve konforu da beraberinde yaşama olanağı sunmaktadır. Denizin huzur veren yanı da düşünüldüğünde gemi turları oldukça cazip olanaklar sunmakta. Sky Princess turları da böylesine tasarlanmış bir tatil imkânı yaratıyor. Bir tatilde birçok ülkeyi gezmenin maliyeti bir gemi turundan daha ekonomik olmamaktadır. Gemi yolculuğu, hem dilediğiniz otel hizmetinin olanaklarını sağlamakta, hem de birçok ülkeyi gezme ve görmenize olanak sağlamaktadır. Üstelik en lüks, en konforlu beş yıldızlı hizmetler sunarak. Gemi tatili ile güvenli coğrafi turları lüks ve konforlu yolculukla bütünleştirin. Teknolojinin sınırlarını zorlayan her türlü tasarım ve donanım düşünülmüş durumda. Kesintisiz Wi-Fi hizmetiyle 24 saat iletişim kurma imkânı. Sky Princiss’le düşünülmüş.

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları