Serkan’la aynı ortamda bulunmak istemeyen Eda ondan köşe bucak kaçar ve uzak durur. Çok üzülen Eda halasıyla dertleşir ve ağlamadan edemez.

Serkan avizenin tasarımının çalınmasından Eda’yı sorumlu tutar. Bu tasarımın onun için ne kadar önemli olduğunu bilen herkes her ne kadar üzülse de hepsi Eda’ya güvenir.  Eda ve Serkan arasında yaşanan güven sorunu herkesi etkiler. Onu hırsızlıkla suçlar. Tüm arkadaşları Eda’ya güvense de Serkan ona güvenebilmek için kanıt ister. Eda’ya güvenmek için kanıt isteyen Serkan’a kanıt bulmaya çalışan Eda elinden geleni yapar.  Babasının Eda hakkında iyi şeyler söylemesi Serkan’ı şaşırtır. Herkes Eda’nın tarafında olup ona üzülse de kimsenin elinden bir şey gelmez. 

Serkan’la aynı ortamda bulunmak istemeyen Eda ondan köşe bucak kaçar ve uzak durur. Çok üzülen Eda halasıyla dertleşir ve ağlamadan edemez. Bu esnada Selin de bu ayrılığı fırsat bilerek Serkan’la baş başa kalmaya çalışır ve Ferit’e yakalanır. Ferit Selin’i ne kadar kıskansa da onu sevdiği için bu durumu görmezden gelir. Eda’dan ayrı kalmaya daha fazla dayanamayan Serkan, Eda’nın başladığı projeyi çok beğenir ve biraz da o projeyi bahane ederek Eda’nın yanına gider. Geri gelmesini projeye devam etmesini istese de Eda geri dönmek istemez. Eda kanıt bulmadan gelmeyeceğini söylemek Serkan’ı yanından gönderir. 

Serkan bu duruma daha da çok sinirlenir ve ipler iyice kopar. Kızlar Kaan’ın Melo’yu kullanarak Serkan’a düşmanlık etmesine sinirlenir. Fifi ve Melo Kaan’ın peşine düşer ve tasarımı çalanın Kaan olduğunu ispat etmeye çalışırlar. Kaan’ın onu kullanmak için onunla ilişki yaşadığını öğrenen Melo çok üzülür. Hayal kırıklığına uğrayan Melo arkadaşlarından destek alır. Kaan’dan mail ve mesajları alan kızlar kanıtları Eda’ya göndererek günü kurtarır. 

Kanıtlarla Serkan’ın karşısına çıkan Eda ondan bir özür bekler. Serkan kanıtları görmek istemez. Ve Eda’ya karşı duygusal bir konuşma yapar. Eda’ya güvendiğini söyler. Ama iş işten geçmiştir. Eda çok kırılmıştır. Kanıtlarla beraber nişan yüzüğünü de Serkan Bolat’a vererek bu işin bittiğini söyler. Ne yapacağını bilemeyen Serkan’ın ne yapacağı ve ikilinin ilişkisinin ne olacağı gelecek bölümde belli olacak. Seyirciler merakla Serkan’ın Eda’nın gönlünü almak için bir şey yapıp yapmayacağını bekliyor. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları