Survivor 2018’de Sema ve Nagihan’a Ne Oluyor?

2018’e olaylı bölümleri ile damgasını vurmayı başaran Survivor 15 Mart Perşembe akşamı ekranlara gelecek olan yeni bölümü için tanıtımını yayınladı.

Ucuzauc.com Uçak Bileti

24. bölümü ile seyirci ile buluşmaya hazırlanan yarışmada olaylar daha da hareketleniyor. Yarışmanın yeni bölümünde Nihat Doğan’ın elenmesinin ve Nagihan’ın takım değiştirerek Gönüllüler’e geçmesi All Star takımında gündemden düşmeyen bir mesele. Nagihan’a karşı sert söylemlerde bulunan Ümit Karan ‘’ Allah’a yakın bana uzak olsun diyerek’’ duyduğu öfkeyi gün yüzüne çıkarttı. Ödül oyunu sırasında yaşananlar ise ortamın bir hayli fazla gerilmesine neden oldu. Survivor 2018 perşembe akşamı ekranlara gelecek olan bölümüyle izleyiciyi şaşırtmaya devam edecek. Birbirinden sürpriz olayları ile her an her şeyin olabildiği yarışmada yarışmacılar arasındaki rekabet kız kesmeden devam ediyor. Gönüllüler ve All Star takımları arasında kıyasıya süren bu mücadelelerde adrenalin hayli yükselecek.

Birisi Diğer Takıma Gitti, Birisi Adadan Ayrıldı

Birisi Diğer Takıma Gitti, Birisi Adadan Ayrıldı

All Star takımında Nihat Doğan’ın elenmesinin ardından Merve Aydın yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çekti. Birisi diğer takıma gitti birisi adadan ayrıldı diyerek Nagigan ve Nihat’ı hedef alan Merve, sözlerine gerçekten şuan güzel bir takımız diyerek devam etti. Merve bu sözleri söylerken Ümit’in Nagihan’a olan tepkisi de dikkat çeken diğer konu oldu. Nagihan için Allah’a yakın bana uzak olsun diyen Ümit bir daha Nagihan’ın adını bile anmayacağını söyleyerek bağlarını tamamen kopardığını söyledi. Tüm bu tartışmaların hedefinde duran Nagihan ise kendini savundu ve: “Ben tartışmak istemedim, sadece doğruları söyledim” dedi.

Survivor 2018’in yeni bölümüne Gönüllüler takımını yüksek bir moral ile çıkıyor. Dokunulmazlık ve ödül oyunlarını kazanmanın neşesi içerisinde olan takım Nagihan’ı da bünyesine alarak daha çok güçlendi. Şans son günlerde Gönüllüler takımından olurken All Star takımında moraller biraz bozuk. Yeni bölümde yaşanacak olan kıyasıya rekabette kimin galip geleceği ise büyük bir merak konusu oldu.

Anıl ve Hakan arasında tartışma yaşanırken gergin anlara neden olan diğer iki isim ise Sema ve Nagihan oluyor. Ödül oyununda karşı karşıya gelen bu iki ismin oyun sonrasında omuz atma tartışmasına girmesi yeni bölümde en merak edilen anlardan.

survivor son bölüm survivor fragman suvivor tüm bölümler survivor bölümleri survivor kim elendi survivor kim birinci oldu survivor 2018 survivor all star takımı Ucuzauc.com Uçak Bileti