Ucuzauc.com Uçak Bileti
Türsab başkan adaylığını Türsab Tek Yürek sloganı ile açıklayan Davut Günaydın birlikte çalışacağı arkadaşları ile Sirkeci Levni Hotel’de bir basın açıklaması yaptı.

Yaptığı basın açıklamasında ise kendisi hakkında ortaya atılan dedikodulara çok sert yanıtlar verdi. Yapılan açıklamaya göre başkan adayının yönetim ve koltuk sevdası açısından herhangi bir grup ile birleşme durumu olmadığını belirten başkan adayı kimsenin adamı olmadığını da özellikle vurguladı. Acentelere hizmet için geliyorum diyen Davut Günaydın bizimle birlikte olmak isteyen herkes aramıza gelsin sözlerini de karşısındakilere iletti.

Kimsenin Adamı Değilim Vurgusunu Yaptı

Davut Günaydın katıldığı basın toplantısında sözlerine şu şekilde devam etti: “Bir grup ile anlaşma imzaladı deniyor. Şu gruplarla birleştiler gibi sözler kulağımıza geliyor. Ancak bizler onlara kucak açıyoruz ve gelin birlikte Türsab için çalışalım diyoruz. Üstelik koltuk sevdamız hiç olmadı. Bulunmak istediğimiz yer yalnızca acentelerin yüreğidir. Herhangi bir grup ile birleşmeyi de üyelerimize birer saygısızlık olarak görüyoruz. Bir sıkıntı olmaz ise sağlığımız da engel olmazsa bu karardan dönmeyi düşünmüyoruz.” Açıklamasını yaptı. 

Davut Günaydın Çalışmalar Hızla Devam Ediyor

Davut Günaydın, yapılacak olan BTK seçimlerinin adil olması gerektiğini savunarak İstanbul’da 120, Türkiye genelinde 406 kişilik ekip ile hareket ettiklerini açıkladı. Türsab Başkan Adayı, 420 acente ile görüşerek saha çalışmaları yaptıklarını ve 3 bin acente ziyareti gerçekleştirdiklerini de açıklamalarında belirtti. Aynı zamanda tüm toplantılarını gösterişli toplantılar yerine daha sıcak ve küçük çaplı toplantılar olarak gerçekleştirdiğini de anlattı. 

Türsab Aleyhine Olan Her Durumun Karşısındayız

Davut Günaydın hem çalışmalarından bahsetti hem de Türsab aleyhine yapılacak olan karşı davranışların karşısında olacağını da belirtti. Türsab’ın itibarını korumak adına kendi içindeki disiplini sağlamak gerektiğini belirterek sözlerini ‘uçak bileti, iç turizm ve dış turizmden, hac umreden ve teknolojiye kadar her türlü gelişmeyi takip edeceğiz.’ Şeklinde devam ettirdi. Bunların yanında son zamanlarda internet ortamlarında Türsab’ı küçük düşüren birçok haber yayınlanmasını da kınayan başkan adayı göreve geldikten sonra da yersiz eleştirilere yer verilmeyeceğini ve kimsenin kalbinin kırılmayacağını da açıklamalarına ekledi. 

Türsab’a Aday Olmasının Nedenini Açıkladı

Davut Günaydın katıldığı basın toplantısında bir gazetecinin ‘neden aday oldunuz’ sorusunu ise ‘ben aday olmasaydım Türkiye’nin birçok yerinde bana teveccüh gösteren acentelere karşı kendimi çok mahcup hissederdim. Bu ilginin hesabını bana sorarlardı. Ben sorunları hem otoriteyi hem de teknolojiyi kullanarak çözmek için geliyorum.

 O şucu bu şucu demek yerine herkes ile görüşüyorum ve bize katılmaya davet ediyorum.’ açıklamasını yaptı. Yapılacak çalışmalar ile en kısa sürede Türsab’ı borçlarından kurtarmayı hedefleyen Davut Günaydın bakanlık ve havayolları ile diyalog eksikliklerinden dolayı sıkıntıların da bir türlü düzelmediğini belirtti. Aynı zamanda müzelere yapılan zamları da dile getiren başkan adayı müzelerin zamlarını kabul etmediğini bir zam gelecek ise bu durumun önceden bildirilmesi gerektiğini de sözlerine ekledi. 

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları