Rusya da bir müze de güvenlik görevlisi işinin ilk gününde canı sıkılınca toplam değeri 1 milyon dolar olan bir tabloyu karaladı.

Rusya Yekaterinburg'daki Yeltsin Center da güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlayan 60 yaşındaki Anna Leporskaya ilk iş gününde  Üç Figür (1932-34) adlı 1.000.000 USD 'lık Anna Leporskaya parçasını karaladı.

Akıllara Mr. Bean 'in çok güldüren sinema sahnesini getirdi.

Sıkılmış bir güvenlik görevlisi, işteki ilk gününde resimde görülen 750.000 sterlinlik bir tabloya gözlerini karaladı. Kaynak bilgileri: Newsflash
Tretyakov Galerisi koleksiyonundan olan tablo, eski ihtişamına kavuşturmak amacıyla şu anda uzmanlar tarafından üzerinde çalışılıyor. Kaynak bilgileri: Newsflash

Rusya , Yekaterinburg'daki Yeltsin Center'daki sanat eserine 2.500 £ zarar verdi .

Vandal kovuldu ve hapse girebilir.

Tretyakov Galerisi koleksiyonundan olan tablo, eski ihtişamına kavuşturmak amacıyla şu anda uzmanlar tarafından üzerinde çalışılıyor.

Mr. Bean bir sanat galerisinde yanlışlıkla bir tabloya hapşırması.

Mr. Bean filimde tatil için misafirliğe gittiği arkadaşının müdürü olduğu sanat galerisindeki değerli tablolardan birine yanlışlıkla hapşırmış ve tablonun üzerindeki lekeyi silmeye çalışırken değerli tabloyu bozması ve hatasını düzeltmeye çalışması ve gelişen komik olayları anlatıyordu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları