Arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde eğer seçeneğiniz korku filmi izlemek ise bu korku filmlerini de listeye eklemelisiniz. Birbirinden güzel bu korku filmlerinden birini seçerek arkadaşlarınızla korku dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Gen

2006 yılında çekilen film psikolojik olarak korkuyu en tepeye taşıyan ve “kendinizden başka korkacak bir şeyiniz yok” felsefesinin benimsendiği filmde bir akıl hastanesinde yaşanan tuhaf olayları anlatır.

Musallat

2007 yılında çekilmiş bir filmdir. Bu film yabancı izleyicinin bile dikkatini çeken Türk sinemasını yücelten bir film olmuştur. Film, büyük aşk yaşayıp evlenen bir çiftin evlendikten sonra kendilerine musallat olan bir varlığın hayatlarını nasıl değiştirdiğini anlatıyor.

Siccin

2014 yapımı filmde korku had safhaya ulaşmıştır. Evli olan kuzenine âşık olan genç bir kadının elde etme hırsıyla kuzenin eşine büyü yaptırmasını anlatır.

Dabbe Cin Çarpması

2013 yılında vizyona giren bir filmdir. Evlilik hazırlığı yapan kadının vücuduna cinler saldırır ve bedenin ele geçirir.

Üç Harfliler Beddua

2018 yılında çekilen film, annesi öldürülen küçük kızı intikam duygusu sarmıştır ve intikam almak için şeytani olaylarla uğraşmaya başlar. Korkuyu dolu dolu yaşayacağınız bir filmdir.

Siccin 2

2015 de vizyona girmiştir. Mutlu bir evlilik süren çiftin evlatlarını küçük yaşta kaybetmeleriyle başlar hikâye. Kadın yıkılmış ve o günden sonra gizemli olaylarla psikolojisini iyice bozmuştur. Gittiği hocada öğrenir ki kendisine büyü yapılmıştır ve büyü yapan kişiyi bulması gerekir.

Siccin 3 Cürmü Aşk

Siccin serisine devam eden yönetmen yine başka bir konuyla izleyiciye ulaşmayı başarmıştır. İki arkadaşın arasını açacak esrarengiz olaylar yaşatacaktır.

Musallat 2 Lanet

kendisine musallat olan tüm sorunların geçmişinden gelen bir lanet olduğunu öğrenen kadının bu lanetle yüzleşmesi gerekmektedir.

Cinni Uyanış

2016 yapımı film, asosyal hayat ıolan ve monoton bir hayat yaşayan genç kadının bir gün evlerinin bahçesinde ceset bulmasıyla kendisini korku dolu esrarengiz olaylar içinde bulması bir olur.

Naciye

2015 de çekilmiş bir filmdir.Naciye adında bir kadın benimsediği ve kendisine ait hissettiği eve yeni taşınan çifte musallat olmuştur.

Filmlerin Yönetmenleri

Gen filminin yönetmenliğini Togan Gökbakar yapmıştır. Musallat, Siccin, Üç Harfliler Beddua, Siccin 2, Siccin 3, Musallat 2 Lanet filmlerinin yönetmenliğini Alper Mestçi üstlenmiştir. Dabbe, Hasan Karacadağ yönetmenliğinde çekilmiş bir filmdir. Cinni Uyanış filminin yönetmenliğini ise Emre Aydın yapmıştır. Naciye ise Lütfü Emre Çiçek yönetmenliğinde çekilmiştir.

Filmlerin Imdb Rakamları

Gen 3.2 ımdb.

Musallat 6.2 ımdb.

Siccin 6.3 ımdb.

Üç Harfliler Beddua 8.5 ımdb.

Siccin 2, 6.6 ımdb.

Siccin 3, 7.0 ımdb.

Musallat 2 Lanet 5.4 ımdb.

Dabbe 5.0 ımdb.

Cinni Uyanış 6.1 ımdb.

Naciye 5.5 ımdb 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları