Emily in Paris'in ikinci sezonu Aralık 2021'in sonunda Netflix'te yayınlandı ve yılın büyük bir patlama ile kapanmasına yardımcı oldu.

Ve bu sezonun heyecanlı finali ile birlikte, üçüncü bir sezonun zaten çalışıp çalışmadığını merak etmemek elde değil.

Emily in Paris | Resmi Fragman | Netflix

Emily in Paris'in ilk sezonu 2 Ekim 2020'de yayınlandı.

Emily Paris'te 3. sezon ne zaman Netflix'te çıkıyor?

Emily Paris'te 3. sezon ne zaman Netflix'te çıkıyor?

32 yaşındaki Lily Collins'in pazarlama uzmanı Emily Cooper'ı canlandırdığı 22 Aralık'ta yayınlanan 2. sezonun ardından Netflix, Darren Star'ın romantik komedi dizisine iki sezon daha verdiğini açıkladı.

3. ve 4. Sezonlar , Pazartesi günü Emily in Paris Instagram hesabına gönderilen bir videoda akış platformu tarafından açıklandı .

Emily in Paris 3. sezon, 2. sezon Aralık 2021'de gösterime girdiğinden,  Ocak 2022'de Netflix'te yayınlanmayacak .

Bununla birlikte hayranlar, dizinin bir sonraki sezonunun bu yıl sonbahar veya kış aylarında yayınlanmasını bekleyebilirler, çünkü önceki sezonların her biri kendi yayın yıllarının ikinci yarısında yayınlanır.

2. sezonda neler oldu?

2. sezonda neler oldu?

Klasik Emily in Paris tarzında 2. sezonun sonunda hayranlar büyük bir uçurumla baş başa kaldı. 

Ve 2. sezonun uçurumdan sonra, izleyiciler Emily'nin geleceğinin ne olduğunu ve Paris'te kalıp kalmayacağını merak etmeye başladı. 

Lily Collins'in canlandırdığı Emily Cooper, 2. sezonda Paris'teki yeni hayatına alışmaya devam ediyor ve Paris'in hem kişisel hem de profesyonel hayatında sunduğu alternatifler karşısında hızla şaşkına döndü. 

Sezonun sonunda Emily'ye bir seçenek kalıyor: Chicago'ya gidip Savoir and the Gilbert Group'ta terfi almak ya da Paris'te kalıp Sylvie, Luc ve Julien'in yeni pazarlama firmasında çalışmak.

Bahsedilen uçurum, Emily'nin Camille (Camille Razat) ve Emily'nin - yeni gelen Alfie ile olan aşkına rağmen ana sevgisi olan Gabriel'in (Lucas Bravo) tekrar bir araya geldiğini öğrenmesini ve kendisini yeniden düzenlemesi için bir dakika ayırmasını içeriyor. 

Ardından Emily, Sylvie'yi arar ve ona sezonu bitirmek için bir karar verdiğini söyler.

Önümüzdeki sezon neler olabilir?

Önümüzdeki sezon neler olabilir?

2. sezonda işlerin bu şekilde kaldığı düşünüldüğünde , Emily'nin kararının nihayet seyirciyle paylaşılması bekleniyor. 

Savoir'da Chicago'lu patronu Madeline ile birlikte kalırsa, yıllardır ulaşmak için uğraştığı terfiyi neredeyse kesinlikle kazanacak. 

Bununla birlikte, şansını dener ve Parisli meslektaşlarına katılırsa yeteneklerini keşfetmek için daha fazla fırsatı olabilir ve Emily, Paris'te daha uzun süre kalmak istiyorsa, Sylvie'nin yeni ajansına katılmalı ve transferi kalıcı hale getirmelidir. 

Ancak Camille, Gabriel ve Emily arasındaki ilişkilerin sona ermesiyle, tüm bunları geride bırakmak ve Aşk Şehri'nde geçirdiği zamanı unutmak istemesi mümkündür. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları