Hasan Can Kaya ve Konuşanlar

Komedi ve doğaçlama interaktif talk show alanında son zamanların en iyilerinden biri olan Hasan Can Kaya ile ilgili olumlu konuşulduğu gibi olumsuz konuşulmalarda elbette var. Bu olumsuz konuşulmaların başında ise küfürle güldürmek geliyor. Burada şöyle bir detay var eğer ki mizah işi yapıyorsanız mizahta küfür hep kullanıla gelmiştir ve en çok mizah dergilerinde sansürsüzce yapılmıştır. Karikatürlerde de kullanılmıştır. Huysuz virjin küfürü herkesten daha çok kullanmıştır talk showlarında.

Bu tepkilerden ve olumsuz konuşulmalar diğer komedyenlerde zamanında nasiplerini almışardı.Ülkemiz belkide bu gerçeği bilmiyor ya da bilmek istemiyor ama yukarıda bahsettiğimiz gibi küfür mizahta hep kullanıla gelmiştir. Bu olumsuz konuşulmalar sonrasında ise Hasan Can’ın başarılı olup olmadığına bağlanmaya başladı. Bunu şöyle özetlemek mümkün Hasan Can Kaya bu zamanda kadar ülkemizin oldukça seçkin üniversitelerinden pek çok ödül aldı. Yahu neymiş bu ödüller derseniz ekran görüntüsüne tüm ödüller sığmayınca linki aşağıya bırakalım dedik.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Hasan_Can_Kaya

Yukarıdaki linkten Hasan Can Kaya’nın aldığı ödülleri inceleyebilirsiniz. Bir komedyenin başarılı olmasındaki tek ölçüt aldığı ödüller mi? Elbette değil ödüller sadece başarının nişanesidir. Başarılı olmanın asıl göstergesi yapılan işin ne kadar ve kimler tarafından izlendiğidir. Hasan Can Kaya Konuşanlar ile belirli mecralarda izlenme rekorları kırdı. Tiktok özelinde 4 Milyar aşan izlenme oranı ve yayınlandığı dijital platform Exxen’in en çok izlenilen yapımı olması, YouTube zamanlarından bölümlerin yayınlandıktan kısa bir süre sonra trendlerde ilk sıralarda yer alması Hasan Can Kaya’nın başarısının kanıtıdır. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları