Vaiz babası tarafından tecavüze uğrayan ve annesi tarafından Ellen DeGeneres olayı yüzünden evlatlıktan reddedilen Anne Heche'nin sıkıntılı hayatı

Bu kadar sıkıntılardan sonra bile hayatta kalan ANNE Heche, Los Angeles'ta bir araba kazasında korkunç yanıklar geçirdikten bir hafta sonra ailesinin yaşam desteğini kapatmasına izin verince dün hayata veda ettiği açıklandı.

Anne Heche trajik ve sıkıntılı bir hayat yaşadı

Donnie Brasco, Six Days, Seven Nights ve Psycho'nun 1998'deki yeniden çevriminde rol alan

53 yaşındaki Amerikalı aktris, iyileşmesi beklenmeyen bir komaya girmişti.

Anne'nin yakın arkadaşı Nancy Davis dün ölümünü dokunaklı bir Instagram övgüsünde duyurdu: “Cennetin yeni bir meleği var. Sevgi dolu, kibar, eğlenceli, sevimli ve güzel arkadaşım @anneheche cennete gitti.

“Onu çok özleyeceğim ve paylaştığımız tüm güzel anıları besleyeceğim. Anne her zaman içimdeki en iyiyi ortaya çıkaran en nazik, en düşünceli insandı.”

Dün yıldızın ailesi şunları söyledi: "Anne, olağanüstü yeteneğinden çok, hayatının işi olarak nezaket ve neşe yaymayı gördü - özellikle sevdiğiniz kişiyi kabul etmek için iğneyi hareket ettirdi."

Ancak 90'ların sonlarında sohbet programı sunucusu Ellen DeGeneres ile ilişkisinin muhafazakar Hollywood tarafından dışlandığını gören oyuncu, trajik ve sıkıntılı bir hayat yaşadı.

Kendisine uçuk bulaştıran Baptist bir papaz olan babası Donald tarafından çocukken tecavüze uğradı ve hayatı boyunca zihinsel sağlık sorunları, içki ve uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele etti.

Eşcinsel kulüplerinde ve hamamlarda gizli bir çifte hayat sürdüren görünüşte dindar Donald, Anne 14 yaşındayken AIDS'ten ölen ilk insanlardan biri oldu .

2001'de ABD'li televizyon röportajcısı Larry King'e , ailesinin babasının ikinci kişiliği hakkında hiçbir fikri olmadığını söyledi.

Dedi ki: "Babam bir şizofrendi. Biri koroyu yöneten ve bir ailesi olan heteroseksüel bir adam olarak, diğeri de çekip giden bir adam olarak iki tam hayat yaşadı. Yıllar sonrasına kadar ne yaptığını bilmiyorduk.''

Donald'ın ölümünden aylar sonra, Anne'nin 18 yaşındaki kardeşi Nathan, arabasını bir ağaca çarptıktan sonra öldü.

Resmi olarak bir kaza olmasına rağmen, Anne ölümünün intihar olduğuna inanıyordu.

2001 tarihli hatırası Call Me Crazy'de zihinsel sağlığı konusuna değinerek, Tanrı'nın reenkarnasyonu olarak gördüğü Celestia adında bir alter egosu olduğunu ortaya koydu.

O zaman şöyle dedi: “Çılgın bir ailede büyüdüm ve içimdeki deliliği gidermek 31 yıl sürdü.

“Kaçtığım bir fantezi dünyam vardı. Diğer kişiliğime Celestia adını verdim. O dünyadan olduğuma inanıyordum. Başka bir gezegenden geldiğime inandım. Sanırım deliydim."

Biri bebekken ölen beş kardeşin en küçüğü olan Ohio doğumlu Anne, çocukluk istismarını unutmak için vahşi bir genç oldu.

Dedi ki: "Ben içtim. Sigara içtim. uyuşturucu yaptım. İnsanlarla seks yaptım. Hayatımdan utancı çıkarmak için elimden gelen her şeyi yaptım.”

Anne'nin ölümü yakın arkadaşı Nancy Davis tarafından duyuruldu.

19 yaşında, ABD dizisi Another World'de ikizleri oynayarak ün kazandı. Bu, 1996 TV filmi If These Walls Could Talk'ta Cher ve Demi Moore ile ve 1997 gangster filmi Donnie Brasco'da Johnny Depp'in karısı olarak rollere yol açtı .

Ayrıca kendisinden yaklaşık 20 yaş büyük Fleetwood Mac gitaristi Lindsey Buckingham ve 24 yaş büyük komedyen Steve Martin de dahil olmak üzere çok daha yaşlı erkeklerle ilişkileri vardı .

Daha sonra Steve hakkında şunları yazdı: “Neden babam onun gibi olamazdı?”

Geçmişinin peşini bırakmayan Anne, yıllarca terapi gördü ve sonunda annesi Nancy'yi çocukluğunda yaşadığı istismarla yüzleşmek için aradı - ama telefonu kapattı.

Anne şunları söyledi: “Kendimi iyileştirmek için bu kadar çok çalışmaktan ve annemin başıma gelenlerden dolayı üzgün olduğunu hiçbir şekilde kabul etmemesi kalbimi kırdı.

"Ve o anda kendimden ayrıldım."

Anne Heche, babası Donald'ın şizofren olduğunu söyledi

Anıları, babalarının tacizci olduğuna inanmayan Abigail kardeşler ve 2008'de beyin kanserinden ölen Susan ile de bir sürtüşmeye neden oldu.

Doksanlarda Anne, yılda üç ya da dört film çeken bir film telaşı içindeydi.

Sadece 1997'de felaket filmi Volcano, politik hiciv Wag The Dog ve korku gerilim filminde Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum'da yer aldı .

Ancak 1997'de şovunda tartışmalı bir şekilde ortaya çıkan ABD sohbet programı dev Ellen ile olan romantizmi manşetleri aldı.

Hollywood'un ilk açık gey kadın çifti olarak, lezbiyen topluluk tarafından poster kızlar olarak kutlandılar, ancak Anne, üç yıllık flörtlerinin kariyerini mahvettiğine inanıyordu.

Volcano galasından atıldığını ve Ellen'ı randevusu olarak davet ettikten sonra partiden yasaklandığını iddia etti.

Dedi ki: "Bu ilişkiye iliştirilen damga o kadar kötüydü ki, milyonlarca dolarlık fotoğraf anlaşmamdan kovuldum ve on yıl boyunca bir stüdyo filminde çalışmadım."

Anne'nin sohbet programı sunucusu Ellen DeGeneres ile ünlü bir ilişkisi vardı.

Çift 2000 yılında ayrıldığında, Anne bir çöküş yaşadı ve ecstasy aldıktan sonra bir yabancının evine sadece iç çamaşırıyla girdiği için tutuklandı.

Polise, “Tanrım ve herkesi bir uzay gemisiyle cennete geri götürecekti” dedi.

Bir psikiyatri ünitesine yatırıldı, ancak birkaç saat içinde serbest bırakıldı.
2001'de Anne, Ellen'ın stand-up turunda tanıştığı kameraman Coleman Laffoon ile evlendi ve bir yıl sonra Homer adında bir oğulları oldu.

Çift 2009'da ayrıldı, ardından dokuz yıl boyunca Men In Trees dizisindeki başrol oyuncusu James Tupper ile çıktı ve 2009'da ikinci oğlu Atlas'a kavuştu.

2008'de aktris Portia de Rossi ile evlenen Ellen'dan ayrılmasının acısına rağmen, Anne daha sonra ilişkiyi şöyle nitelendirdi: “Hayatımın güzel bir parçası ve onurla giydiğim bir bölüm.

DERİN ÇIKIŞ

“Toplumsal değişim yaratan bir devrimin parçasıydım ve bunu ona aşık olmadan yapamazdım.”

Ancak ilişki aynı zamanda 85 yaşında bir Hıristiyan konuşmacı olarak “eşcinselliğin üstesinden gelmek” üzerine ders veren annesiyle daha derin bir çatlağa da yol açtı.

Anne o sırada şunları söyledi: “Annemin çok trajik bir hayatı oldu.

“Beş çocuğundan üçü öldü ve kocası öldü. Eşcinsel insanları heteroseksüel insanlara dönüştürmeye çalışması, bence, gerçeğin acısını dışarıda tutmanın bir yolu.

“İnsanlar, hayatımda meydana gelen gerçeklerle neden bu kadar açık sözlü olduğumu merak ediyor ve bunun nedeni, etrafımdaki yalanlar ve içinde büyüdüğüm inkar, iyi ya da kötü, bir hakikat ve sevgi çocuğu doğurdu.

“Annem bugüne kadar hayatımın özünün tam tersini vaaz ediyor. Hala aşka karşı durması hata değil. Ve çocuklarımla tanıştırmak için neden acele etmediğimi merak ediyor insan.”

Anne'nin ayrıca aktör Steve Martin ile bir ilişkisi vardı

Son yıllarda Anne, 2017 dizisi The Brave'de başrol ve Chicago PD'de düzenli bir rolün yanı sıra 2020'de Dancing With The Stars'da yer almak da dahil olmak üzere sürekli bir TV ve film rolü akışına sahipti.

2011'de kız kardeşi Abigail ile köprüler kurduğunu açıkladı, ancak şeytanları onu içki ve uyuşturucuya ve nihayetinde 5 Ağustos'taki trajik olaylara sürüklemeye devam etti.

Anne, önce bir garaja, sonra bir eve çarpmadan önce, Mini Cooper'ını Los Angeles mahallesinde düzensiz ve hızlı sürerken görüldü.

Ortaya çıkan ateş topu 59 itfaiyeci tarafından ele alındı ​​ve aktrisi yanan enkazdan çıkardı, ancak ciddi yanıklar ve beyin hasarı geçirdi ve onu bir hafta komada bıraktı.

Dün aktrisin ailesi ve arkadaşları, her zaman organlarını bağışlamak istediğini ve olası alıcıların aranması sırasında yaşam destek ünitesinde tutulduğunu söyledi.

Aktrisin arabadaki son fotoğraflarından biri, içecek tutucusunda bir votka şişesi gösteriyor gibi görünüyor.

Bununla birlikte, toksikoloji raporları sisteminde alkol bulamadı, ancak kaynakların kokain ve ağrı kesici fentanil olduğunu söylediği ilaçlar için pozitif test etti.

Kazasının ardından arkadaşları ve rol arkadaşları saygılarını sunmak için akın etti.

Alec Baldwin şunları söyledi: “Lütfen herkes bana katılın, harika Anne Heche'ye desteklerini ve sevgilerini gönderin.

"Seni seviyorum Anne - seni seviyorum. Ve bence sen çok yetenekli bir insansın."

Anne'nin 2021 filmi 13 Dakika'da başrol oyuncusu Peter Facinelli, “Siz ve güzel aileniz için dua ediyorum” dedi.

James Tupper "düşüncelerini ve dualarını" gönderdi ve eski sevgilisini "neslinin gerçek yeteneklerinden biri" olarak övdü.

Ve Cuma günü, eski Ellen tweet attı: "Bu üzücü bir gün. Anne'nin çocuklarına, ailesine ve arkadaşlarına tüm sevgilerimi gönderiyorum.”

Dün Anne'nin ailesi, onunla ilgilenen sağlık görevlilerine teşekkür ederek şunları söyledi: “Anne cömert ruhuyla tanıştığı herkese dokundu.

"Cesur dürüstlüğüyle hatırlanacak ve ışığıyla çok özlenecek."

Anne, Donnie Brasco'da Johnny Depp'in karşısında rol aldı.
Anne, Psycho'da kurban Marion Crane rolünde
Harrison Ford ile Six Days, Seven Nights adlı aksiyon filminde rol aldı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları