Netflix 'in Sherlock Holmes Yan Dizisi "The Irregulars" Viktorya dönemi Londra'sında yaşayan bir grup gencin Sherlock Holmes ve ortağı Dr. Watson için bazı doğaüstü suçları çözmelerini anlatıyor.

Tom Bidwell 'in Netflix için yaptığı yeni gizemli gerilim dizisi The Irregulars önümüzdeki hafta ekranlarda yayınlanacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Henry Lloyd-Hughes (Sherlock Holmes), Royce Pierreson (John Watson), Mckell David,Thaddea Graham ( Bea ), Jojo Macari (Billy), Darci Shaw (Jessie) ve Harrison Osterfield (Leopold) yer alıyor.

Jojo Macari, The Irregulars'da Billy oynayacak

Jojo Macari, The Irregulars'da Billy oynayacak

Dizinin konusu, 19'ncu  yüzyıl Londra'sında geçiyor ve bir dizi doğaüstü suçun arkasındaki kişiyi bulmaya çalışan bir grup genci takip ediyor.

Oyuncular, diziyle ilgili özellikle de korkunç bir "Jigsaw Man" içeren canavar sahneleri hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Billy'yi oynamaya hazırlanan Jojo Macari, TV Mag'ye şunları söyledi: "Jigsaw Man adında bir canavar var, 16 farklı kişinin birlikte diktiği bir kişi.

"Soğuk bir günde yeşil odada oturup bir zombinin yanında bir fincan çay içmek çok komik."

Irregulars kadrosu, 16 cesetten dikilmiş korkunç 'Jigsaw Man' zombisini ortaya çıkaracak

Irregulars kadrosu, 16 cesetten dikilmiş korkunç 'Jigsaw Man' zombisini ortaya çıkaracak

Henry Lloyd-Hughes, Sherlock Holmes'u canlandıracak

Henry Lloyd-Hughes, Sherlock Holmes'u canlandıracak

Inbetweeners'ın yıldızı, 35 yaşındaki Henry Lloyd-Hughes, Sherlock Holmes'u canlandıracak ve onu role çeken şeyi paylaşacak.

TV Mag ile paylaştı: "Yanlamasına, biraz yapı sökümlü bir versiyon yapmak beni cezbetti. Bu kültürde herkesin hakim olduğu bir karakterin büyük ölçüde kusurlu, ham bir yeniden anlatımı.

"Sherlock Holmes daha önce pek çok kez harika bir şekilde oynandı. Ancak bunu farklı bir şekilde ve oldukça benzersiz hissettiren bir şekilde yapma şansım olduğunu düşündüm. Şovun yıldızı ben değilim - bu adamlar."

Şöyle ekledi: "Gördüğümüz bu onların dünyası - biz onu onların gözlerinden görüyoruz. Bunu denemek akıllıca değildi, ama bunu görmediğimiz korkunç ve tehlikeli yeni bir ortamda yapmak."

Dizi önümüzdeki hafta ekranlarda olacak.

Dizi önümüzdeki hafta ekranlarda olacak.

The Irregulars | Resmi Tanıtım Fragmanı | Netflix

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları