Ucuzauc.com Uçak Bileti
Simpsonlar her şeyi nasıl tahmin ediyor? Tom Hanks'in korona virüse yakalanmasını, Donald Trump'ın iktidara yükselişini öngörmek.

Tom Hanks 2007'de The Simpsons'ta cameo görünümü yaptı

Tom Hanks 2007'de The Simpsons'ta cameo görünümü yaptı Kaynak: 20th Century Fox

63 yaşındaki oyuncu, bu hafta Avustralya'da eşi Rita Wilson ile birlikte koronavirüs ile hastaneye kaldırıldı ve şimdi yalnız kaldı. Yorgun hissetmeye ve “vücut ağrılarından” muzdarip olduktan sonra ölümcül böceğe pozitif test ettiler .

Simpsons hayranları, daha önce dizide nasıl bir kameoya sahip olduklarını, "yeni bir Büyük Kanyon" un reklamını gördüğü ve ABD hükümetinin güvenilirliğini kaybettiğini iddia ettiklerini belirttiler.

"Bu, Tom Hanks'ın beni şahsen görürsen lütfen, lütfen beni bırak." Dedi.

Bağlantı çok gevşek görünse de, birçok sosyal medya kullanıcısı aktörün çizgisinin hastalığının aynı şekilde ürpertici bir tahmini olduğunu iddia etti.

Tom Hanks ve karısı Rita Wilson, koronavirüs için pozitif test ettikten sonra tecrit ediyor

Tom Hanks ve karısı Rita Wilson, koronavirüs için pozitif test ettikten sonra tecrit ediyor Kaynak: Getty - Katılımcı

Ancak, hayranların TV şovunda iddia ettikleri endişe verici uzun bir tahmin dizisinin en sonuncusu.

Donald Trump'ın Amerika'yı yönettiği 2000. bölümü

Donald Trump'ın Amerika'yı yönettiği 2000. bölümü Kaynak: FOX

Simpsonlar, doğru ve şok edici bir şekilde Donald Trump'ın 2000 yılında yayınlanan ve Lisa'nın “Başkan Trump'tan oldukça fazla bir bütçe çöküşü devralması” anlamına geldiği bir bölümde Amerika'nın başkanı olacağını tahmin etti.

Trump The Simpsons'ta sallanıyormuş gibi görünüyordu - tıpkı gerçek bir hayat görüntüsü gibi

Trump The Simpsons'ta sallanıyormuş gibi görünüyordu - tıpkı gerçek bir hayat görüntüsü gibi Kaynak: FOX

Bazı merdivenlerde sallayarak Trump'ın bir görüntüsü The Simpsons 'daki sahneye çok benziyor

Bazı merdivenlerde sallayarak Trump'ın bir görüntüsü The Simpsons 'daki sahneye çok benziyor Kaynak: Cspan

österi, Trump'ın merdivenlerden sallandığı görülen bir sahneyi bile içeriyordu - neredeyse 2015'te gerçek hayatta çekilmiş bir fotoğrafını yansıtıyordu.

Ve Radio 1 Newsbeat tarafından daha önce nasıl yaptıklarını sordu, yazar Al Jean şöyle dedi: " 2000'deki Trump'la başkan olacak komik bir ünlü arıyorduk."

Dramatik Game of Thrones finaline yakın

Dramatik Game of Thrones finaline yakın Kaynak: 20th Century Fox

Simpsonlar'ın bir bölümünde bir ejderhanın tüm bölgeyi de yok ettiği gösterildi

Game of Thrones koşusunun tamamındaki en şok edici bölümlerden biriydi, ancak taraftarlar daha önce The Simpsons'ın 29. sezonunun açılış bölümünün ejderhanın ateşli yıkımını öngördüğünü iddia ettiler.

Dönem kıyafetleri giymiş Simpsons, bir ejderha HBO serisinin son bölümlerinden birinde King's Landing'in ateşli yıkımına benzer şekilde köylerini yakarken izliyor.

.

Lady Gaga'nın Super Bowl devre arası gösterisi

Lady Gaga'nın Super Bowl devre arası gösterisi Lady Gaga'nın bölümünün İlk şovuna çok benzer bir koreografisi vardı. Kaynak: 20th Century Fox

Lady Gaga, 2017'de inanılmaz bir Super Bowl devre arası gösterisi gerçekleştirdiğinde dünyayı şaşırttı - hatta bir koşum içinde çatıdan atladı.

Ancak Gaga aslında 2012'de The Simpsons'un bir bölümünde oynadı ve 2017 performansına çok benzer bir koreografi ile Springfield'da Poker Face'i oynadı.

Roy Horn kaplan tarafından yönetiliyor

Roy Horn kaplan tarafından yönetiliyor Simpsons hayranları bu bölüm Roy Horn'un korkunç saldırısına ima ettiğini düşündü Kaynak: 20th Century Fox

1993 yılında, bir Alman sihirli ikilisi Springfield'a geldi ve beyaz kaplanları tarafından yönetildi.

Ancak hayranlar daha sonra bu sıra ile 2003'te gerçek sihirli ikili Siegfried & Roy'un Roy Horn'a olanları arasında ürpertici karşılaştırmalar yaptılar.

Bir gösteri sırasında Mantecore adlı yedi yaşındaki beyaz kaplan Roy'a saldırdı ve şiddetli omurga ve ezilme yaralanmaları da dahil olmak üzere hayatını değiştiren yaralanmalarla kaldı.

Gorilla Harambe'nin ölümü

Gorilla Harambe'nin ölümü Trajik bir şekilde, Cincinnati hayvanat bahçesinde olaylar The Simpsons Kaynak: Sky One'dakisahne gibi bitmedi

2016'da Cincinnati Hayvanat Bahçesi'ndeki trajedinin ardından, üç yaşındaki bir çocuk hayvanın muhafazasına tırmandığında 17 yaşındaki goril Harambe'nin bir hayvanat bahçesi çalışanı tarafından vurulup öldürüldüğünü gördü, Simpsonlar'ın birkaç boncuklu hayranı fark etti 2006 bölümü Bart Has Two Mommies, çarpıcı benzerlikler taşıyor.

Klipte, yaşlı bir şempanze, onu hayvanat bahçesindeki kafesten çektikten sonra Bart'ı kanatlarının altına alır.

Cincinnati Hayvanat Bahçesi'ndeki yüreklilik olayından farklı olarak Bart, Rod Flanders tarafından kurtarıldı ve şempanze zarar görmedi.

Ebola virüsü

Ebola virüsü Bazı teorisyenler hükümetin Ebola krizinden çok daha önce bildiğine inanıyor

1997 yılında The Simpsons'ın bir bölümünü izledikten sonra teorisyenler, ABD animasyonlu sitcom'un 2014 Ebola salgınını öngördüğüne inanıyorlardı.

Lisa'nın Sax adlı taksit, Marge'a hasta Bart'ı Meraklı George ve Ebola Virüsü adlı bir kitap okudu.

Bir izleyici tesadüfün farkına vardıktan sonra, tamamen şansa bağlı olup olamayacağını sorguladılar.

Buna rağmen, bir şüpheci şöyle dedi: “Ebola virüsünün uzun zamandır var olduğunu, şu anki kadar ciddi olmadığını fark ettiniz.”

At eti skandalı

At eti skandalı Her iki durumda da, at eti okul yemeklerinde kullanıldı Kayak: Sky One

Bizarrely, 1997'de Simpsonlar, Springfield İlköğretim Okulu'nda akşam yemeği bayanlarının kısa bir klipini okul yemeklerini atla dolduruyordu.

Hikaye, 2013 yılında Birleşik Krallık okul öğrencilerine sunulan at yarışı raporlarına tuhaf bir benzerlik taşıyor.

Bir hükümetin okul yemekleri hakkında yaptığı bir soruşturmayı tartışan “Okul akşamlarında at” yazan bir başlık Şubat 2013'te Güneş'in ön sayfasında yer aldı.

Yıkıcı 9/11

Yıkıcı 9/11 The Simpsons'taki bu ön sayfa ürkütücü mü yoksa sadece bir tesadüf mü? Kredi bilgileri: Sky One

Simpsonlar'daki en tartışmalı anlardan biri, Lisa bir gazetenin ön sayfasını tuttuğunda gerçekleşti.

Teorisyenler, İkiz Kulelerin yanında kalın harflerle yazılan ve 11 numaraya benzeyen dokuz numaralı makalenin 2001 yılında New York saldırıları için bir önsöz olduğuna inanıyorlar.

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları