Ayak masajından mide masajına tek dokunuşla sex hayatınızı renklendirebileceğiniz tüyolar nelerdir ?

Çarşafların altında sevgilinizin fantezisini neyin gıdıkladığını bilmek ister misiniz? Size yaptıklarının aynısını yapın.

Bu hafta yayınlanan yeni bir araştırmaya göre, çiftler genellikle yatakta kendilerinin de dokunulmayı sevdikleri yerleri okşuyorlar.

Seks hayatınızı sadece dokunarak güçlendirmenin şaşırtıcı yolları var

Seks hayatınızı sadece dokunarak güçlendirmenin şaşırtıcı yolları var

Bangor Üniversitesi ve Londra Üniversitesi Royal Holloway uzmanları, siz çok heyecanlanmadan önce, kadınlar başlarına, dudaklarına ve ağzına, ense ve ense arkasına ve alt sırtına dokunulmayı tercih ediyor.

Ve bayanlar, size söyleyeceklerine rağmen, erkekler ağzı, boynu ve kulakları okşamayı tercih eder.

Tek başına dokunarak cinsel yaşamınızı güçlendirmenin şaşırtıcı yolları da var - örneğin göbek deliğinizin hemen altındaki Orgazm Düğmesi olarak bilinen alışılmadık baskı noktalarına girmek gibi.

İğnesiz akupunktur olan “acupressure” kullanarak libidonuzu kısa sürede artırabilirsiniz.

Burada, yetkili profesyonel fizyoterapist ve akupunkturcu olan Gilberto Koenig, hitlerini vurgulamak için sizi elinizden alıyor. . .

Karın ovmak

Karın ovmak Ren 6 - midede, göbek deliğinin altında iki parmak genişliğinde bulunur

Gilberto şöyle diyor: "Çoğu insan G noktasını duymuştur ancak göbek deliğinizin hemen altında bir" orgazm düğmesi "vardır.

Bu noktanın doğru uyarılması libidoda bir artışı teşvik edebilir.

"Bu bölgeye iki dakika masaj yaparsanız, kan akışının genital bölgenize geri dönmesine izin vermeden önce bastırılmış enerjiyi ve hayal kırıklığını serbest bırakmaya yardımcı olabilir ve ikinizin de orgazma ulaşmasına daha iyi yardımcı olabilir.

"Bu noktanın doğru şekilde uyarılması, sindirimi ve dolaşımı iyileştirerek libido artışını da teşvik edebilir."

Buzağı masajı

Buzağı masajı KI7 - ayağın iç kısmındaki aşil tendonunun sınırında bulunur - ayak bileğinin iç tarafında yaklaşık dört parmak yukarıda

İki nokta, bu hayati organlara kan akışını hızlandırır.

 “SP6, cinsel rahatsızlıkların tedavisinde önemli bir noktadır. Kadınlar için ağrılı seksi ve erkekler için cinsel iktidarsızlığı kolaylaştırmaya yardımcı olabilir.

“Yin olarak bilinen sakinleştirici enerjiyi vücutta teşvik ederken, KI7'nin daha ısınan enerji olan yang'ı uyardığına inanılıyor.

"İki nokta birlikte, bu hayati organlara kan akışını hızlandırıyor."

Kafa masajı

Kafa masajı DU20 - kulakların uçları ile aynı hizada başın üst kısmında bulunur

Beyin, cinsel dürtüyle hasara yol açabilir.

“Beyinlerimiz vücudumuzun en işlek kısımlarından biridir, çünkü sürekli olarak yeni bilgiler alırız ve bu da cinsel dürtülerinize zarar verebilir.

"DU20 olarak da bilinen Governor Vessel 20'ye masaj yaparak, size yalnızca daha dinlendirici bir gece uykusu vermekle kalmayıp aynı zamanda cinsel dayanıklılığınızı artırmak için enerjinizi korumaya yardımcı olmak için aşırı yüklenmiş zihninizin sakinleşmesine yardımcı olabilirsiniz."

Ayak masajı

Ayak masajı KI1 - ayağınızın alt kısmından üçte bir oranında aşağıya yerleştirilmiş SP4 - ayak parmağının tabanında, ayağın iç tarafında LR3 - birinci ve ikinci ayak parmakları arasındaki ağ

KI1 ve SP4, uyarılmayı artırmaya yardımcı olmak için artan kan akışı gönderirken vücuttaki enerjileri dengelemeye yardımcı olur.

“Böbrek 1, ayak tabanında tanınan tek nokta. Böbreklerin vücudun kökü olduğu ve cinsel sağlığımızdan sorumlu organ sistemlerinden biri olduğu söyleniyor.

“Günde iki dakika masaj yapmak, mutlu hormon serotoninin salınımını teşvik etmeye yardımcı olabilir. Ve mutlu hissedersek, seks havasında olma olasılığımız daha yüksektir.


Mide masajı

Mide masajı ST30 - kasık üzerinde, bıçak çizgisinin yanında ve kalça menteşesine yakın bir yerde bulunur

Mide 30, enerjinizi genital ve üreme organlarınıza dağıtmaya yardımcı olmak için kullanılabilir.

 “Bu nokta endorfin hormonu ile bağlantılı. Bunun yararı, hormonu doğrudan sisteminize salgılaması ve stresle ilişkili hormon olarak bilinen kortizol düzeylerini büyük ölçüde azaltmasıdır.

"Bu, daha sakin, nazik bir ön sevişme yaratmaya ve daha iyi bir cinsel deneyim sağlamaya yardımcı olacak.

“Mide 30, enerjinizi genital ve üreme organlarınıza dağıtmaya yardımcı olmak için kullanılabilir.

"Bırakmadan önce bu basınç noktasına birkaç saniye basmayı deneyin."


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları