Kız Kıza Pijama Partilerinizin Yıldızı Olabilecek Filmler
Ucuzauc.com Uçak Bileti
Film izlemek birçok insan için en büyük tutkular arasında. Başlat tuşuna basıp bütün dertlerimizi unutturan filmler kısa süreliğine de olsa bizi alıp bambaşka bir dünyanın içerisine sokuyor. Hele bir de en yakın arkadaşlarımızla bir araya gelip izlenenleri… Kız kıza pijama partisi verdiğinizde bütün gece soluksuz izleyeceğiniz sayısız film var.

Uzun zamandır en yakın kız arkadaşlarınızla görüşemiyor, onlarla eskisi gibi zaman geçirmeyi özlüyorsanız hemen bir kız gecesi planlayabilirsiniz. Hoş sohbetlerin, masum dedikoduların ve birbirinden güzel esprilerin gece boyunca sizi sarmasına izin vermemeniz için hiçbir neden yok. Gecenin ilerleyen vakitlerinde ruh halinize uygun filmleri seçip bir de yanına mısır patlatarak özlediğiniz günlere dönebilirsiniz. 

The Notebook (Not Defteri)

The Notebook (Not Defteri)

Yılların eskitemediği bir film The Notebook. Hemen hemen herkesin izlediği bu film kız kıza vereceğiniz pijama partisinin enleri arasına girmeye aday. Afişini görenlerin filmin adını bir çırpıda söylediği, insanda inanılmaz bir his bırakan The Notebook özellikle duygusal anlar yaşamak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Aşkın birbirinden güzel hallerini kız kıza pijama partinizde yeniden izleyebilirsiniz.

50 First Dates (50 İlk Öpücük)

50 First Dates (50 İlk Öpücük)

Belki de birkaç kez izlediniz bu filmi. Bir adamın bir kadına duyduğu tutkulu bir aşkı konu alıyor film. Her gün aşık olduğunu kadına kendini yeniden tanıtan bir adam. Tam da kızlar gecesinde izlenmesi gereken bir film 50 First Dates. Kimi anlarda kahkahalar atarken kimi anlarda göz yaşlarınıza engel olmayabilirsiniz. Romantik komedinin en iyileri arasında olan bu film gecenize renk katabilir.

The Devil Wears Prada (Şeytan Marka Giyer)

The Devil Wears Prada (Şeytan Marka Giyer)

Yeni mezun olan bir genç kızın iş dünyasına adım atmasıyla başına gelen olayları anlatan The Devil Wears Prada filminin kimi yerlerin Andrea’da kendinizi görebilirsiniz. Acımasız bir yöneticinin asistanı olmak görüldüğü kadar kolay olmayacaktır bu defa. Bir kadının istediğinde ne kadar hırslı ve başarılı olabileceğini konu alan film eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlarken bir yanda da motivasyonunuzu arttırabilir. Kadınların rekabet dolu dünyasına arkadaşlarınızla birlikte bir de Andrea’nın penceresinde bu film sayesinde bakabilirsiniz.

Crazy Stupid Love (Çılgın Aptal Aşık)

Crazy Stupid Love (Çılgın Aptal Aşık)

Hayatın 40 yaşından sonrada aşk dolu olabileceğini anlatan bu filmde işler bir hayli komik ilerliyor. Karısından ayrılan ve 40 yaşını geçmiş olan Cal gönül işlerinde Jacob kadar iyi değildir ancak inancını kaybetmez. Bir rastlantı sonucunda tanışan ikilinin macerası izleyenleri kahkahaya boğuyor. Jacob ile tanıştıktan sonra kadınlarla ilişkisinde farklı taktikler izleyen Cal karısını unutmak için elinden geleni yapmaya başlar. Ancak Cal’ın çocuklarıyla olan ilişkisi de işin içerisine girdiği aşk ilişkileri bir kör düğüm olup çıkar. Bu film sayesinde erkeklerin dünyasına kız kıza pijama partisi verdiğiniz bir gecede kahkahalarla tanık olabilirsiniz.

How To Lose a Guy in 10 Days (Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir)

How To Lose a Guy in 10 Days (Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir)

Kadın erkek ilişkilerine oldukça espritüel bir şekilde yaklaşan bu filmde her şey bir iddia sonucunda başlıyor. Kadınların gönlünü çalmayı bilen ancak yanlarında kalmayı beceremeyen Benjamin bir gün patronuyla bir iddiaya girer. Benjamin’in ilişkilerinin her zaman 3 günden fazla sürmeyeceğini bilen patronu iddiayı kazanacağından hayli emindir. Ancak hesaba katılmayan olaylar işlerin daha eğlenceli bir hal almasını sağlar.

Pretty Woman (Özel Bir Kadın)

Pretty Woman (Özel Bir Kadın)

Edward sahip olduğu varlıklı ve gösterişli hayatı içerisinde boğulmaya başlar. Bu ihtişam artık onun ilgisini çekmez ve kendi dünyasında hesaplaşmalara başlar. Edward’ın kendini sokaklara attığı bir zaman diliminde başına gelen en güzel şeyse Vivian olur. Sosyetik bir hayat kadını olan Vivian ve Edward’ın hikayesi bu karşılaşma sonrasında başlar. Birlikte aldıkları bir hafa boyunca sevgili olma kararlarıysa aslında onları çok başka bir yola doğru sürükler. Bir hafta boyunca sevgiliymiş gibi davranıp o şekilde yaşayan ikilinin hesaba katmadıkları bir şey vardır: duygular.

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları