TLC’nin Bağımlılık Yapan 9 Programı
Ucuzauc.com Uçak Bileti
Televizyon hayatımızın merkez noktasında yer alırken beraberinde getirdiği programları es geçmek mümkün değil. Hele ki günün yorgunluğunu koltukların üzerine bırakıp elimize kumandayı aldığımız o anlarda bu programlar daha bir keyifli oluyor. TLC ekrana getirdiği programlarıyla bu keyfi en üst seviyeye çıkarmayı başarırken bir de büyük bir bağımlılık yapıyor.

1. Ağır Yaşamlar

Ağır Yaşamlar

Hemen hemen herkesin bildiği bu program aslında insanların duygusal çöküntüleri yüzünden felaket durumlar yaşayabileceğinin bir örneği. Kiloları 200 – 300 arasında değişen bireyler hayatlarında yeni bir sayfa açarak kilo verme mücadelesi içerisine giriyorlar. Bu uzun ve zorlu yolda yanlarında Dr. Nowzaradan var. Kimi zaman sevecen kimi zamansa kızgın halleriyle dikkatleri üzerine çeken doktorun aslında hastalarının sağlığına kavuşmasından başka istediği bir şey yok.

2. İlk Evim

İlk Evim

Kıyasıya bir mücadeleyi gözler önüne seren İlk Evim programında birbirinden güzel evleri görme şansınız var. Emlakçıların müşterilerinin ikna etmesiyse çoğu zaman sandıkları kadar kolay olmuyor. Hem bütçelerine uygun bir ev bulmak hem de zevklerinden ödün vermemek alıcılar için hayli zor ama imkansız değil. Uzun bir arayış sonucunda birçok kişi hayalindeki eve ulaşıyor. 

3. Hamile Olduğumu Bilmiyordum

Hamile Olduğumu Bilmiyordum

Bu program oldukça ilginç bir durumu gözler önüne seriyor. 9 ay boyunca hamile olduğunu anlamayan kadınların bu dönemlerini ekranlara getiren Hamile Olduğumu Bilmiyordum programı kelimenin tam anlamıyla sizi şoke edecek. Kimi kadınlar çok az kilo alırken kimi kadınlarsa hiçbir hamilelik belirtisi göstermiyor. Hiç beklenmedik bir andaysa doğum gerçekleşiyor.

4. Emlak Savaşları

Emlak Savaşları

İlk Evim programından biraz daha farklı bir formata sahip olan Emlak Savaşları programında tam anlamıyla büyük bir rekabet var. Eski ev sahiplerinin borçları yüzünden açık arttırmaya sunulan evlerin peşinde kararlı ancak bir o kadar da hırslı alıcılar var. Ancak evleri alan kişilerin bu işlemden önce o evi görmesi yasak. Tamamen sürprizlerle dolu bir program.

5. Dağ Evleri

Dağ Evleri

İzleyenleri kendine hayran bırakan bu program doğadan muhteşem manzaraları gözler önüne seriyor. Rocky Dağları’nın ev sahipliği yaptığı bu evlerde yaşamak bir hayli cesaret istese de talibi çok fazla. Sessiz bir dağ evinde sevdikleriyle huzur dolu bir hayat geçirmek isteyenler bu programda buluşuyor. Program boyunca birbirinden güzel ve farklı mimarilere sahip evleri görmeniz mümkün. 

6. Doğaya Kaçış

Doğaya Kaçış

Şimdilerde modern hayat sürmek birçok kişinin anlamsız bulduğu hatta elinin tersiyle ittiği şeylerin başında gelmeye başladı. Teknoloji her ne kadar gelişse de, hayatı kolaylaştıran birçok icat bulunsa da doğaya olan özlem dinecek gibi değil. Bu programda insanların şehir hayatlarını bırakıp kendilerini doğaya adamaları konu ediniliyor. Kimi zaman zorlu mücadeleleri gözler önüne seren programda her bölümde ayrı bir heyecan bulabilirsiniz. Şehir hayatından sıkılanlar için Doğaya Kaçış muhteşem bir seçenek sunuyor. 

7. Gelinliğe Evet De

Gelinliğe Evet De

Randy Fenoli’nin uzmanlığında gerçekleşen bu program özellikle genç kadınların ilgisini çekiyor. Evlilik gibi zorlu bir yolda en büyük kararsızlıkların yaşanmasına neden olan gelinlik seçimi çoğu kadının epey zaman harcamasına ve strese girmesine neden oluyor. Bu yolda gelinlerin yanında olan Randy Fenoli onların en mutlu günlerinde mükemmel görünmeleri için elinden geleni yapıyor. Programın sonunda genç kadınların gülen yüzlerle gelinliğe ever demeleri belki de en güzel sonucu ortaya koyuyor. 

8. Kupon Çılgınlığı

Kupon Çılgınlığı

Birçok insan hayatında belli oranda bir tasarruf yapıp ay sonunu daha rahat bir şekilde geçirmeyi planlıyordur elbette. İndirimli ürünler cezbedici bir etkiye sahipken alışveriş yapmamak mümkün değil. Kupon Çılgınlığı programıysa tam anlamıyla muhteşem bir hesap gerektiriyor. Bu programdaki en önemli amaç çılgınlar gibi alışveriş yapıp en az miktarı ödemek. Bunu sağlamanın tek yoluysa kuponlardan geçiyor. Kasaya gelindiğinde kalp ritimleri değişerek indirimlerin hesaplanması bekleniyor.

9. Johnston’lar Ailesi

Johnston’lar Ailesi

Alışılmış ailelerin dışında bir hayata sahip olan Johnston’lar hamileliğin anne Amber için tehlikeli olacağını öğrendikten sonra bambaşka bir yol izlemeye karar veriyor. Annelik düşüncesine evlat edinerek devam etme kararı alan Amber ve eşi kendi güzel ailelerini kurma yolunda emin adımlar atıyor. Jonah, Elisabeth, Anna, Alex ve Emma isimli çocukları evlat edinerek görenleri kendine hayran bırakan bir aile kurmayı başaran çiftin maceraları bu programla ekranlara geliyor.

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları