Hakkımızda

Neolacakki.com, yakın zamanın en güncel içeriklere sahip sosyal ağı olmak amacı ile kurulmuştur. Kurulum amacına bağlı kalacak şekilde yaptığı ilk paylaşımdan günümüze kadar daima doğru bilgi odaklı çalışır. Profesyonel ekip arkadaşları ile çıkılan bu yolda amaç ziyaretçilere eğlenceli vakit geçirmek ve bütün içerikler ile ziyaretçilere tamamen doğru bilgiyi yansıtmaktır.

 

Zengin İçerik Paylaşımı

Birçok farklı bilgi ve paylaşım içeren site aynı zamanda da birçok farklı konseptte kullanıcılarına hizmet verir. Birbirinden eğlenceli paylaşımlar ile kullanıcıların eğlenceli zaman geçirmesi ve bilginin en kalitelisine en kısa yoldan ulaşması amaçlanır.

Birbirinden farklı birçok içerik çeşidi ile güncel paylaşımlara devam eden sitemiz, her kategoride yaptığı kaliteli paylaşımlar ile birçok farklı kullanıcıya hizmet etmektedir.  En yeni içerikleri daima takip ederek en güncel haberler ile de kullanıcıyı bilgilendirir.  Farklı kategorilerde sunduğu birbirinden farklı ve eğlenceli testler ile de kullanıcıları eğlendirmek ve hoş zaman geçirmesini sağlamak amaçlanır.

 

Yeni Çağın Sosyal Medya Platformu

Farklı konsepti ile dikkat çene paylaşım sitemiz, her kullanıcının paylaşım yapmasına açık şekilde tasarlanmıştır. Her kullanıcı kendi profilini oluşturarak üye kaydı ile dilediği her türlü paylaşımı sitemiz içerisinde yayınlama şansına sahiptir.  Sınırsız eğlencenin kapılarını açan paylaşım sitemiz gelecekte en büyük içerik paylaşım sitesi olma yönünde ilerlemektedir.  Kullanıcılardan gelecek her türlü fikir ve yoruma da açık olmakla birlikte, yapılacak her türlü katkıya da açıktır.

 

En Popüler Sosyal İçerik Paylaşım Sitesi

Site içerisinde bulanan favori butonları ile kullanıcıların beğendikleri içerikleri beğenmeleri ve favori listesine eklemeleri sağlanır. Bu sayede günlük kullanımlar için oldukça uygun bir içerik favori listesi oluşturulur.  Sosyal medya hesapları ile de kolay entegre edilebilir bir sisteme sahip olması nedeni ile her içerik, kullanıcıların kendi sosyal medya ağlarından da paylaşılabilir. İçerikler hakkında üye olmaya gerek kalmadan da yorum yapılabilir. Bu özelliği ile sosyal medyada paylaşılan içeriklerimize bizi kullanmayan kullanıcılar bile yorum yaparak değerlendirmede bulunabilirler.  Kolay erişim imkânı sunan paylaşım içerikli sitemize her türlü ağ üzerinden kolayca erişim sağlanabilmektedir.