Ameliyatsız estetik, normal de yapılan ve vücudun herhangi bir yerinin kesilip açılması ve sonrasında kapatılması işleminden farklı olarak kısmı uyuşturma ve sonrasında iğnelerin kullanılarak yapılan operasyonlardır.

Estetik tıbbı olarak meydana gelen sorunların düzeltilmesinde de kullanılarak organların ve vücut uzuvlarının belirli bir oranlara getirilesi işlemini içermektedir. Örneğin dar olan idrar kanalına yapılan estetik operasyonla, b bireyin idrar kanalı genişletilesi de estetik operasyon sınıfına girmektedir.

Cerrahi operasyonlarda çok uzun yıllar, kesme ve açma işlemleri yapılsa da, estetik ve plastik cerrahiye olan ilgilinin artması ile bu alanda ki araştırmalar da hız kazanarak yeni yöntemler geliştirildi. Teknolojinin de gelişmesi ile artık bıçak altına yatma değimi neredeyse ortadan kalkmak üzere.

Ameliyatlı estetiklerde en basit olarak ulaşmak istenilen organa kadar deri kesilerek açılır, operasyon gerçekleştirilir ve daha sonrasında deri katmanlarının dikilerek kapatılması işlemi ile operasyon son bulurdu.

Ameliyatsız estetik de ise kesme işlemi olmadan ince iğneler yardımıyla işlem gerçekleştiriliyor. Hastaya, duruma göre belirli bir miktarda narkoz verildikten veya kısmı uyuşturma işleminden sonrasında mikro kalınlıklardaki iğneler yardımıyla organlara ulaşılarak veya deri yüzeyinden uygulanan kimyasal maddeler yardımıyla dolgu işlemi yapılarak işlem tamamlanabiliyor.

Estetik amaçlı olarak yapılan ameliyatsız estetik ile Endovenöz tedavisi, ince ve kılcal damarların tedavisi, botox uygulamaları, dövme sildirme, cilt soyma, vücuda dolgu yerleştirme gibi işlemlerim çoğu yapılabilmektedir.

Ameliyatsız estetik yapabilen birçok kurum ve kuruluş bulunsa da bu işlemler için sürekli teknolojiyi takip eden ve operasyon sonucunda maksimum verim ile en iyi sonucu elde etmek büyük önem arz etmektedir.  Ameliyatsız olsa da yine de bazı riskleri olabilen bu operasyonlar da işinde uzman olmayan bir doktorla çalışmak pek de iyi olmayan sonuçlar doğurabilir.

Yapılan en büyük hatalardan birisi olan ameliyatsız nasıl olsa kesik veya dikiş olmayacak düşüncesi ile çok da iyi bilinmeyen, işinde uzman olmayan doktorlara güvenmek sonrasında farklı endikasyonlara neden olabilir. Vücudunuza uygulanan her işlemin ne olursa olsun kimyasal bazı etkileri olacaktır, en iyi malzemenin kullanılması da ayrı bir önem taşımaktadır.

Kendinizi emanet edebileceğiniz ve sizlere operasyon sonrasında da güvence veren bir kurumu en kolay estetik merkezi İstanbul’da bulabilirsiniz.  Sayısız estetik ve plastik cerrahın bulunduğu İstanbul’da ise sizin için en iyi uzman doktoru Barsan Health sağlık turizmi acentası sağlayabilmektedir.

Yaptığı anlaşmalar ve çalıştığı uzman doktorlar ile hayata daha umutlu bakmanızı ve kendinizi sevmenizde de sizlere destek olan Barsan Health ile ilgili ayrıntılı bilgiyi web sitesinden edinebilirsiniz.

Estetik merkezi İstanbul’da sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan, yabancı bir şehirde sizler yalnız bırakmadan en iyi hizmeti almanız için çalışan Barsan Health Turizm yıllardır süren sağlık turizmine farklı bir vizyon ve misyon katarak çalışmalarına da devam etmektedir.

Ameliyatsız estetik yaptırmak için en uygun kurumu ve uzman doktoru bulmanız da sizlere yardımcı olacakbarsahealth.com web sitesinden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları