Nitrik Oksit Takviyelerinin Sağlığınızı ve Performansınızı Artırmasının 5 Yolu

Nitrik oksit, insan vücudundaki hemen her hücre tipi tarafından üretilir ve kan damarı sağlığı için en önemli moleküllerden biridir.Bu bir vazodilatördür, yani kan damarlarınızın iç kaslarını gevşeterek damarların genişlemesine neden olur. Bu şekilde nitrik oksit kan akışını arttırır ve kan basıncını düşürür.Vücuttaki nitrik oksidi artıran takviyeler, günümüzün en popüler takviye kategorilerinden birini oluşturuyor. En bilindik takviyelerden biri olan Kyani Nitro Plus ürününün sağlayacağı faydalarına gelin beraber bakalım.

-Maksimum besin emilimini destekler ; Çinko, normal asit – baz metabolizmasına ve karbonhidrat metabolizmasına katkıda bulunur.

-Mikro dolaşım dahil kan dolaşımını düzenleyerek vücudunuzun her dokusunun beslenmesine yardımcı olur.; Çinko ve Krom, normal makro besin öğeleri metabolizmasına katkıda bulunur.

-Damar içi sağlığını koruyarak kalp sağlığınızı desteklemeye yardımcı olur ; Tiamin (B1 Vitamini), kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

-Enerji artışına yardımcı olur ; Tiamin (B1 Vitamini) ve Niasin normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.

-Sindirimin düzenlemesine yardımcı olur; Çinko, normal asit – baz metabolizmasına ve karbonhidrat metabolizmasına katkıda bulunur.


Son olaraktaKyäni Nitro, vücudunuzun Nitrik Oksit üretimine destek olma konusunda eşsizdir. NitrikOksit, mide duvarından geçer, kan dolaşımına girer ve normal kan dolaşımını destekler. Sindirim sisteminizde dogru sirkülasyona ve besin iletimine yardımcı olur. Buna Nitro Etkisi denir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları