Dünyanın en büyük yolcu gemisi 2022 yılı Mart ayında Avrupa'dan yeni rotalarla denize açılacak.

Royal Caribbean's Wonder of the Seas, beşinci Oasis Sınıfı gemisi, denizdeki en yüksek kaydırak, yepyeni bir mahalle ve on katlı yüksek bir zip hattı ile 6.800 yolcuyu ağırlayabilecek.

Wonder Of The Seas - Gemi Turları - Admin Tour

Dünyanın en büyük yolcu gemisi 2022 yılı Mart ayında Avrupa'dan yeni rotalarla denize açılacak. Kaynak bilgileri: Royal Caribbean
Royal Caribbean's Wonder of the Seas Mart 2022'de çıkıyor Kaynak bilgileri: Royal Caribbean

Mart 2022'de Florida'daki Fort Lauderdale'den Karayipler'e hareket edecek olan yeni gemi, Mayıs ayından itibaren seferler için Barselona ve Roma'ya gidecek.

Gemide keşfedilecek sekiz mahalle var, en yenisi dalma havuzu, bar ve güneşlenme alanı bulunan yükseltilmiş bir güneşlenme terasına sahip süit misafirleri için Suite Class mahallesi.

Konuklar, bitkiler ve çiçeklerle dolu bir mahalle olan Central Park'ta yürüyebilirler, çocuklar ise interaktif bir açık hava oyun alanı olan Wonder Playscape'i veya denizdeki en yüksek kaydırak olan Ultimate Abyss'i ziyaret edebilirler.

Ayrıca gemide Flowrider sörf simülatörü, iki kaya tırmanma duvarı ve on katlı yüksek bir zip hattı var.

Kendinizi şımartmak istiyorsanız Ultimate Family Suite'i tercih edebilirsiniz - 10 kişilik, süitte sinema, kıvırcık kaydırak ve pinpon masasının yanı sıra balkonda spa küveti ve ücretsiz içecekler ve kişiselleştirilmiş VIP avantajları dahil deneyimler.

Bunun dışında iç ve okyanus manzaralı odalardan balkonlu ve sanal balkonlu odalara kadar çeşitli oda tipleri mevcuttur.

Avrupa seyahati için rezervasyonlar 22 Eylül'de açılıyor Kaynak bilgileri: Royal Caribbean

Royal Caribbean CEO'su Michael Bayley şunları söyledi: "ABD ve Avrupa'daki rezervasyonlar ve geri dönen gemilerimiz arasındaki ivme önemli. Filomuzun yarısı yeniden yola çıkarken, gördüklerimizden cesaret alıyoruz."

Yedi gecelik Avrupa turları İspanya'da Mayorka ve İtalya'da Capri'de, Florida gezisi ise Royal Caribbean'ın özel adası CocoCay'de duracak.

Avrupa seferleri için rezervasyonlar 22 Eylül'den itibaren geçerli olacak ve fiyatlar henüz açıklanmadı.

Curveline Films'den içerik yaratıcısı Stephen, iki kat üzerine kurulu Royal Caribbean Symphony of the Seas gemisindeki Ultimate Family Suite'in içeriden bir görüntüsünü verdi .

Yeni gemi Mayıs ayından itibaren İspanya ve İtalya'yı dolaşacak
Gemi 6.8000 misafir ağırlayacak
Ayrıca gemide yepyeni bir mahalle var - toplamı sekize çıkarıyor Kaynak bilgileri: Royal Caribbean

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları