Ünlü Şarkıcı Jennifer Lopez Antalya'da Regnum Carya Golf&spa Resort Otelinde vermiş olduğu konser Antalya'yı yıktı ve geçti.

Jennifer Lopez'in Antalya Konseri

Jennifer Lopez'in Antalya Konseri

Latin müziğin divası Jennifer Lopez 7 yıl aradan sonra  Antalya'da sahneye çıktı.Aylar öncesinden biletleri tükenen ve bilet fiyatlarıyla adete dudak uçuklatan Lopez'in Dün vermiş olduğu konser Antalya'da inanılmaz ses getirdi.

AYAKTA İZLEYENLER 7 BİN, LOCADA İZLEYENLER 300 BİN LİRA ÖDEDİ

Lopez, 50'nci yaş gününü de sahnede hayranlarıyla birlikte kutladı. Biletleri günler öncesinde tükenen konseri Pelin Akil, Meryem Uzerli, Enis Arıkan, Erkan Kolçak Köstendil'in yanı sıra yerli ve yabancı yaklaşık 2 bin kişi izledi. Konsere geleceği duyurulan Kim Kardashian ise gelmedi.

Dinleyicilerine harika show gösterileri ve şarkılarıyla coşturdu.Lopez'in kızı Emme Anthony'le sürpriz bir şarkısına düet yaparak hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı.

Enis Arıkan, Antalya'da konser veren Jennifer Lopez'i locadan izleyen ünlüler arasında yer aldı.

Jennifer Lopez konserini locadan izleyen sunucu ve oyuncu Enis Arıkan 300 bin lira sorusunu yanıtladı. Locaya davetli olduğunu söyleyen Arıkan, "300 bin lira versem, annem oteli basar, beni döverdi" dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları