Mansur Yavaştan İlginç Mesaj
Ucuzauc.com Uçak Bileti
Ankara’nın çiçeği burnunda büyükşehir belediye başkanı Mansur Yavaş’tan ilginç bir mesaj geldi. Hayata geçirmekte geciktikleri bir proje için vatandaşlardan özür dileyen Mansur Yavaş, yeni projesini hayata geçirmek için kolları sıvadı.

Vatandaşlar tarafından gelen yoğun şikâyet üzerine Mansur Yavaş ring otobüs olarak bilinen otobüslerin sefer sayılarının artırılmasına yönelik talimat verdi. Verilen bu talimatı da bir özür ile süsleyen büyükşehir belediye başkanı Mansur Yavaş “geç kaldıkları karardan ötürü vatandaşlardan özür dilediğini içeren mesajı otobüs duraklarının birçoğuna astırdı. 

Ring Otobüs Seferlerinin Sayısı Artacak

Ankaralı vatandaşların oldukça fazla şikâyet ettikleri ring otobüslerle ilgili sefer sayılarının artırılmasına yönelik gerekli destek Mansur Yavaştan geldi. Mansur Yavaş geç kaldıklarını belirterek kendisine ve ekip arkadaşlarına yaptığı bu öz eleştirinin ardından otobüs seferlerinin artırılacağını açıkladı. 

Ring Otobüs Duraklarında Teftiş

Ring Otobüslere ait durakları ziyarette bulunan Mansur Yavaş otobüs duraklarında hem incelmelerde bulundu hem de teftiş yaptı. Otobüsçülerin ve otobüs kullanan vatandaşların şikâyetlerini dinleyen Yavaş ve vatandaşlar arasında samimi diyaloglar yaşandı.

Yaşlıların Otobüsleri Daha Az Kullanması

Yaşlıların kısa süreli in bin yapmalarına ve bir ekmek için oldukça uzak semtlere gitmelerinden muzdarip olan vatandaşlar bu uygulamayı sonlandırdığı için Mansur Yavaş’a oldukça destek sağlıyorlar. 

Otobüs Koltuklarının Değişimi

Yolculuk yapan vatandaşlara daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına Mansur Yavaş ve ekibi tarafından otobüs koltuklarında değişikliğe gidildi. Koltuklarda yapılan bakım ve onarım çalışmaları da yine vatandaşlar tarafından takdir edilen projeler arasında kendine ye buluyor.

Muhsin Başkana Teşekkür Mesajları

Sosyal medya başta olmak üzere vatandaşlar birçok farklı platform üzerinden Mansur Yavaş’a destek vererek teşekkür taleplerini ilettiler. Mansur Yavaş’ın ring otobüs seferlerini artırması vatandaşlardan adeta tam not aldı. Otobüs duraklarında fazla zaman kaybetmeyecek olan vatandaşların birçoğu da durumdan oldukça memnun. 

Farklı Belediyecilik Anlayışı

Geldiği günden bu yana en çok konuşulan belediye başkanı olarak dikkat çeken Mansur Yavaş farklı bir belediyecilik anlayışı ile insanlara hizmet sağlıyor. Bu durumda Mansur Yavaş ve ekibinin vatandaşlardan tam not almasını sağlamaktadır. 

Halkın Sunulan Hizmetlere Yaklaşımı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın sunduğu hizmetler halk tarafından beğeniliyor. Millet ittifakı adayı olarak seçime giren ve seçimi kazanan Mansur Yavaş’ın halkın geneline hitap ettiği görülmekte. Sadece oy aldığı kitleye değil Ankara’ya bir bütün olarak yaklaştığı için Yavaş tarafından sunulacak olan hizmetler vatandaşlar tarafından merak edilmektedir.

Sunulan Hizmetlerin Değerlendirilmesi

Mansur Yavaş tarafından sunulan hizmetleri bir grup o kadar oy aldı tabii yapacak elinden geleni Ankara’ya sunmalı diye yorumlanıyor. Diğer grup ise daha önce belediyeden hiçbir şey görmedik sunulan bu hizmetler bizim için oldukça ideal yorumunda bulunmakla. Özetle Ankara’da çoğunluğun sunulan hizmetlerden memnun olduğu fakat daha fazla hizmet görmek istedikleri şeklinde değerlendirme yapmak mümkündür. 

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları