Muğla'da 3 Sakin Tatil Rotası

Türkiye'nin yaz aylarında tadını çıkartmak istiyorsanız Muğla'yı seçenekleriniz arasında ilk sıraya alabilirisniz. Muğla'da gidebileceğiniz sakin ve huzurlu bir tatil olanağı sağlayan 3 rotaya gelin beraber göz atalım.

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Akyaka

Akyaka

Akyaka, eskisine göre günümüzde tatilciler tarafındankeşfedilse de hala Ege’nin eşsiz mavisi ve sakinliğiyle tercih sebepleriarasındadır.

Muğla il merkezine 20 kilometre uzaklıkta yer alan Akyaka’yaşehir merkezinden hareket eden dolmuş ve otobüslerle de ulaşım sağlanabiliyor.

Bördübet Koyu

Bördübet Koyu

Marmaris’e alternatif bir tatil cenneti olarak BördübetKoyu, tertemiz bir deniz ve doğa içinde huzurlu bir tatil seçeneği olarakkarışımıza çıkıyor.

Kabak Koyu

Kabak Koyu

Fethiye’ye bağlı Kabak Koyu son yıllarda artan bir turistyoğunluğuyla beraber daha da gelişmiş ve ziyaretçilerine her olanağı sunan bir tatilimkanı sunmaktadır. Ölü Deniz’e 15 kilometre uzaklıkta olan Kabak Koyu’na Muğlaüzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Muğla'ya Nasıl Giderim

Muğla'ya Türkiye;'nin neresinden olursanız olun seyahat etmekçok kolay. Zaman kaybetmeden tatilinize başlamak için hava yoluyla ulaşımı tercih edebilirsiniz. Dalaman ve Bodrum olmak üzere iki havalimanı bulunan Muğla'ya ucuz uçak biletinizi ucuzauc mobil uygulaması üzerinden veya web sitemiz üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak alabilirisniz.

Tur hizmetlerimiz hakkında ve şehir rehberleri hakkıında bilgi almak için tıklayın.

Muğla'da 3 Tatil Rotası muğla da tatil muğlada nereye gidilir muğlada sakin tatil Ucuzauc.com Uçak Bileti