Rennes Fenerbahçe Maç turu Modatatil.com 'da. Pegasus Havayolları ile 3 Gece 4 gün süren bu turumuzu kaçırmayın.

Rennes Fenerbahçe Maçı Turu Pegasus Havayolları ile 3 Gece 4 Gün

Rennes Fenerbahçe Maçı Turu Pegasus Havayolları ile 3 Gece 4 Gün

  • Pegasus Hava Havayolları Tarifeli Seferleri İle

  • 3 Gece 4 Gün
  • 4* Otellerde Konaklama
  • Fransa Vizesi için vize danışmanımızdan bilgi alabilirsiniz.

15 Eylül 2022 tarihinde başlayacak Rennes Fenerbahçe Maçı Turu fiyatı iki kişilik oda da kişi başı 749 Euro'dur.

Hem  Rennes Fenerbahçe Maçını izleyip hazır maça gitmişken Fransa ve dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Paris ve Normandiya bölgesini de gezebilirsiniz.

Rennes Fenerbahçe Maçı Turu ile gezilecek Yerler

Rennes Fenerbahçe Maçı Turu ile gezilecek Yerler

1.Gün: İstanbul – Paris

 Istanbul Sabiha Gökçen  Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Pegasus Havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 08:00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC 1133 sayılı tarifeli seferi ile saat 10:35’te Paris’e ucus. Yerel saat ile 13:20’de varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Rennes otelimize hareket. Check-in işlemlerinin artından otelimize yerleşme. Ardından Maç için otelimizden Rennes stadyumuna hareket Fenerbahçemize başarılar. Maçın ardından otelimize transfer. Geceleme Otelimizde.

 2.Gün: Paris – Honfleur – Le Havre

 Sabah kahvaltısının ardından Otelimizden çıkış işlemleri. Otobüsümüz ile Normandiya bölgesine hareket. Adını Normal halkında alan, II. Dünya Savaşının kaderini değiştiren bu bölgeye yapacak olduğumuz yolculuğun ardından ilk durak noktamız Honfleur'a varıyoruz. Honfleur'a varışımızın ardından şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Normandiya Köprüsü, Fransa'nın en büyük ahşap kilisesi olan Sainte Catherine ve alışveriş caddesi görülecek yerler arasındadır. Geçmişte Vikinglerin hakimiyet kurmuş olduğu bu bölgede İsveç mimarisini andıran evler ve muhteşem sanat galerileri serbest zamanınızı keyifle geçirmenize yardımcı olacaklardır. Turumuzun bir sonraki durağı olan Deauville Paris'e yakınlığı ve muhteşem coğrafi özellikleri sebebiyle Paris'li burjuvaların uğrak yeri olarak bilinmektedir. Paris'teki ünlü Champs-Elysses caddesinden esinlenerek dizayn edilen sahil şeridi, Normandiya çıkartmasının yapıldığı sahil, Kumarhane ve alışveriş caddesi turumuzda görülecek yerler arasındadır.  Turumuzun ardından otelimize transfer. . Geceleme Le Havre Otelimizde.

 3.Gün: Le Havre – Paris

 Sabah kahvaltısının ardından Otelimizden ayrılış. Otobüsümüz ile Paris’e hareket . Paris’e varışımızın ardından otelimize yerleşme . Check in işlemlerinin ardından geceleme Paris Otelimizde .

 4.Gün: Paris – İstanbul

 Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılış. Paris Orly havaalanına transfer. Pegasus Hava Yolları’nın PC 1136 sefer sayılı uçuşu ile saat 17:20’de İstanbul’a hareket. Saat 21:45’te Istanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.


Kaynak : https://erisimhaber.com/spor/  haber sitesinden uyarlanmıştır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları