Seyahat İpuçları- Hijyen

Seyahat ederken ağırlık yapmaması için bütün hijyen ürünlerini yanınızda taşıyamayabilirsiniz fakat seyahat ipuçlarımızı takip ederek, zorlanmadan kişisel bakım ve hijyeninizi sağlayabilirsiniz.

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Seyahat İpuçları

Seyahat ederken sadece sırt çantası bana yeter diyorsanız o halde bu yazımız tam size göre. Seyahatiniz ve tatiliniz sırasında temel olarak gerekli hijyen ürünlerini yanınızda bulundurarak keyifli bir tatil geçirebilirisniz. Ucuzauc'dan sizler için seyahat ip uçlarına gelin beraber göz atalım.

Seyahat Boy Diş Fırçası ve Diş Macunu

Seyahat Boy Diş Fırçası ve Diş Macunu

Ağız bakımınızı her ne olursa olsun ihmal etmek istemeyeceğinzii biliyoruz. Günüüzde büyük diş macunları ve fırçaları yerine seyahat boy diş fırçası ve macunu ile yerden tasarruf ederken ağız sağlığınızı da ihmal etmemiş olursunuz.. Aynı şekilde ağız gargarası ve diş ipi setlerini de yanınıza almanızı öneririz.

Cep Bpy Klozet Örtüleri

Cep Bpy Klozet Örtüleri

Seyahatiniz sırasında umumi tuvaletleri kullanmanız kaçınıulmaz fakat hastalık kapmanız da bir o kadarda olası. Çantanızda çok yer kaplamayacak klozet örtülerinden alarak hijyeninizden ödün vermeden ve hastalık kapma riskinizi azaltarak tatilinize devam edebilirisniz.

Kağıt Sabunlar ve Islak Mendil

Kağıt Sabunlar ve Islak Mendil

Ellerinizi yıkamanız gereken durumlarda ıslak mendil yeterli olmayabilr veya sadece su, kalıp sabunlar fazla yer kaplarken, sıvı sabunlarında çantanıza akmasını istemiyorsanız ve havayolu firmalarında özellikle el bağajındaki sıvı kısıtlaması nedeniyle de kağıt sabunları tercih edebilirisniz. Ayrıca 5 cm'den büyük olmayan ambalajlarıyla da yerden tasarruf ederken hijyen sorununu da çözmüş olursunuz.

Deodorant ve Kişisel Bakım Setleri

Deodorant ve Kişisel Bakım Setleri

Seyahatiniz sırasında kötü kokmayı isteyeceğinizi düşünmüyoruz ve eğer sırt çantalı bir gezginseniz de her gün sırtınızda çantayla yürüdükten sonra banyo yapma imkanınızda olmayabilir. Bu durumda ıslak mendil kullanarak brazda olsa kendinizi temizleyebilir ve kötü kokulardan arınmak içinde seyahat boy deodorantları tercih edebilirisniz. Nivea gibi bir çok firma da bu tarzdaki setleri tercih edebilirsiniz.

seyahat ipuçları seyahat boy ürünler seyahatlerde hijyen Ucuzauc.com Uçak Bileti