Sosyal Medyayı Sallayan Çöp Atışı
Ucuzauc.com Uçak Bileti
Rize’de görüntülenen bir olayda içinde oldukça fazla çöp bulunan bir poşeti konteynırına atan vatandaş sosyal medyayı deyim yerinde ise salladı.

Emrah Yavuz’un elinde bulunan poşeti çöp konteynırına atışı sosyal medyada büyük ilgi görüyor. Emrah Yavuz tarafından yapılan atış basketbol müsabakalarında uzaktan yapılan atışlarla eş değer görüldü. 

Olay Anı Cep Telefonlarının Kameralarına Yansıdı

Emrah Yavuz’un çöp konteynırına yaptığı atış cep telefonları kameralarına yansıdı. Kameralara yansıyan bu olayın sosyal medya platformlarında da paylaşılması olayın daha çok kişi tarafından izlenmesini sağlıyor. Paylaşılan video sosyal medyada çok sayıda beğeni ve yorum aldı. 

Uzaktan Çöp Konteynırına Atış

Yaklaşık olarak 5 kg’lık bir ağırlığa sahip olduğu düşünülen çöpün hedefe direkt olarak atılması hem olaya bizzat şahit olanlar hem de olayı internet üzerinden izleyen kişilerin şaşkınlıklarını gizleyememelerine neden oldu. Paylaşılan video gün içerisinde çok sayıda beğeni aldı. 

Olay Nerede Yaşandı?

Emrah Yavuz’un ilginç bir yöntemle; çöp poşetini konteynır ile buluşturmasının ardından birçok kişi olayın nerede yaşandığı merak etmeye başladı. Uzaktan çöp poşetini çöp konteynırına atan Emrah Yavuz, Rize’de ikamet ediyor. Rize’nin merkezinde bağlı konumda bulunan At Meydanı Mahallesi olayı gerçekleştiği mekân olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Emrah Yavuz Neden Böyle Bir Atış Denedi?

Emrah Yavuz’un uzak mesafeden çöp poşetini konteynıra atmasının bir nedeni bulunuyor. Emrah Yavuz mahallede bulunan bir arkadaşı ile çöpü uzaktan atıp atamayacağı ile iddiaya girdiği için bu atışı denediğini söylüyor. 

Basketbolculara Göz Dağı

Emrah Yavuz’un uzaktan yaptığı atış ile 5 kg’lık çöp poşetini hedefe ulaştırması basketbolculara gözdağı şeklinde de yorumlandı. İddia sonucunda böyle bir olay yaşanması ve hedefin ilk atışta başarılı ile çöp konteynırına gönderilmesinin ardından çevrede bulunan vatandaşların hayretlerini gizleyemediklerini söylemek mümkün.

Sosyal Medyada Videonun Paylaşılması

Sosyal medyada videonun paylaşılmasına izin veren Emrah Yavuz’un videosu kısa süre içerisinde en çok beğenilen videolar arasında kendisine yer buldu. Videonun paylaşılması ile Emrah Yavuz bu kadar çok yorum ve beğeni alacağını beklemediğini yakın çevresine açıkladığını söylüyor. Ancak videoya gelen çok sayıda yorum ve beğeni Emrah Bey’in mutlu olmasını sağlamış.   

Emrah Yavuz Yeniden Böyle Bir Atış Dener mi?

Emrah Yavuz’a kameramanlar tarafından sorulan sorular arasında yeniden böyle bir atışı deneyecek misiniz sorusu da soruldu. Yavuz bu soruya yeniden böyle bir atışı önüne farklı iddialar konulması durumunda deneyebileceğini söyleyerek herkesi güldürdü. 

Emrah Yavuz Atışı Yaparken Kendinden Emin miydi?

Emrah Yavuz uzak mesafeden böyle bir atış yaparak çöpü konteynır ile buluşturacağından ilk başta çok emin olmadığını açıklıyor. Ancak daha sonra mesafeyi, çöpün ağırlığını hesaba katarak böyle bir atış yapmaya karar verdiğini ve kendisine güvenerek böyle bir atış yaptığını ifade ediyor. 

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları