Sunexpress Hava Yolları'nın Korona Virüs Açıklaması
Ucuzauc.com Uçak Bileti
Sun Ekpress Hava Yolları tüm dünyada etkisini her geçen gün arttıran korona virüsünden dolayı talep edilen iade ve değişikliklerde uygulanacak prosedürlerle ilgili açıklama yaptı.

Bildiğiniz gibi Türk halkının sağlığını ve refahını korumak amacıyla Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti, Korona virüs salgını nedeniyle geniş kapsamlı önlemleri hayata geçirmek durumunda kalmıştır. Bu önlemler çerçevesinde ilan edilen seyahat tedbirleri ve kısıtlamaları oldukça önem arz etmektedir. Sun Express, bu kısıtlamaların Türkiye ile Almanya, Fransa, İspanya, Norveç, Danimarka, Belçika, İsveç, Avusturya ve Hollanda arasındaki karşılıklı uçuşları üzerindeki etkisini değerlendirmektedir.

Seyahat yasağı 14 Mart 2020 sabahından itibaren yürürlüğe girecek ve mevcut şartlar altında 17 Nisan 2020’ye kadar devam edecektir.

Sun Express olarak iki anavatanımız olan Türkiye ve Almanya arasında köprü olmak en büyük amacımızdır. Hiçbir yolcumuzu ve ekip üyemizi geride bırakmamak için elimizden gelen her şeyi yapacağımızı bilmenizi isteriz.

Bu durumun yolcularımız için yaratacağı rahatsızlıktan ötürü son derece üzgünüz, ancak elbette idari düzenlemelere tamamen uymak durumundayız. Sun Express ile yaptığınız her yolculukta, hem sizin hem de ekibimizin güvenliği ve sağlığı her zaman önceliğimizdir. Gelişmeleri sürekli olarak takip ettiğimizi bildirmek isteriz. Sizlere süreç içinde düzenli olarak güncel bilgiler sağlamaya devam edeceğiz.

Sun Express yolcularını Türkiye’den kendi ülkenize geri götürmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. 13 – 20 Mart 2020 tarihleri arasında (Almanya saati ile 00:00 // Türkiye saati ile 02:00), Türkiye’den olan tüm uçuşlarımıza devam edeceğiz. 20 Mart 2020 tarihinden sonra uçuş kısıtlaması getirilen ülkelere tüm uçuşlarımız hükümet kısıtlamaları doğrultusunda iptal edilecektir. Ek telafi uçuşlarının gerekli olması durumunda sizi daha sonra ayrıca bilgilendireceğiz. Düzenlemelerin izin verdiği ölçüde tüm operasyonlarımızı sürdüreceğimizi bilmenizi isteriz.

Eğer müşterinizin uçuşu askıya alındıysa, daha ileri bir tarihe* yeniden rezervasyon haklarını ve buna ek olarak yeni uçuşlarını satın alırken kendilerine tanımlanacak 25 Avro tutarındaki haklarını kullanabilirler veya doğrudan biletlerinin iadesini talep edebilirler. Lütfen yeniden rezervasyon veya iade işlemleri için çağrı merkezimizle

acentedestek@sunexpress.com

e-posta adresi üzerinden veya +90 232 4555778 numaralı telefondan iletişimegeçiniz.

*Yeni uçuş tarihi 30 Aralık 2020’den önce olmalıdır.

Bu durumun sizin ve müşterileriniz için yarattığı rahatsızlıktan dolayı üzüntülerimizi belirtir, anlayışınız ve iş birliğiniz için teşekkür ederiz.

En içten dileklerimle,

Ahmet Çalışkan

Genel Müdür Yardımcısı

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları