Yaz'ın vazgeçilmezi olan dondurmanın en iyi adreslerini sizler için araştırdık

Girandola - İstanbul

Girandola - İstanbul

Arnavutköy, Yeniköy, Acıbadem, Florya, Göktürk ve Caddebostan’da şubeleri bulunan Girandola kalitesi ve lezzetleriyle dondurmanın en doğru adreslerinden. Meyveli dondurmaları kokularıyla baş döndürürken fıstıklı dondurması da adeta bağımlılık yaratıyor.

Yaşar Usta'nın Dondurması - İstanbul

Yaşar Usta'nın Dondurması - İstanbul

Tarifsiz lezzetlerin en güzel durak noktalarından biri olan Yaşar Usta'nın Dondurması bebe bisküvisi, karamel, kavun, çilek, tahin gibi bin bir çeşit aromasıyla her zaman şaşırtabiliyor. Lezzetiyle kalpleri kazanan Yaşar Usta’nın Dondurması mutlaka denenmeli. İstanbul’un dört bir yanındaki şubelerinin yanı sıra internet üzerinden sipariş seçeneği de mevcut

Roma Dondurma - İstanbul

Roma Dondurma - İstanbul

Türkiye'nin birçok yerinde de, İstanbul'un birçok semtinde de Roma Dondurma isimli mekanlar bulabilirsiniz. Bunlardan biri de Büyükada'da… Roma Dondurma, kalitesi ve doğallığıyla lezzetini her daim koruyor. Krokan, Antep fıstığı, ceviz ve karamelli dondurmaları en favoriler arasında yer alıyor.

Cremeria Milano - İstanbul

Cremeria Milano - İstanbul

Her kaşıkta büyük bir haz veren Cremeria Milano, Türkiye’deki en iyi İtalyan dondurmacılardan biri. Tiramisulu, fındık kremalı gibi değişik çeşitlere de yer veren bu güzel yer, meyveli dondurmalarıyla da dondurma keyfini üst noktalara taşıyor. Cremeria Milano’nun İstanbul’daki çok sayıda şubesinin yanı sıra Antalya, Marmaris, Bodrum ve Bursa’da da şubeleri bulunuyor.

Mua Gelatieri d'Italia - İstanbul

 Mua Gelatieri d'Italia - İstanbul

Yaz akşamlarını daha da güzelleştiren Mua, “Doğal malzemeler, gerçek gelato deneyimi” sloganıyla misafirlerine nefis İtalyan dondurmaları sunuyor. Kahveli, narlı, mürdüm erikli, portakallı ve bitter gibi dondurmalarıyla farklı lezzetlere ev sahipliği yapıyor. Yeniköy, Reşitpaşa ve Caddebostan’da Mua lezzetlerinin tadına bakabilirsiniz

Meşhur Girit Sakız Dondurmaları Nazmi Usta - İzmir

Meşhur Girit Sakız Dondurmaları Nazmi Usta - İzmir

Eski Foça'da yer alan Nazmi Usta, meşhur lezzeti ile kuyruklar oluşturuyor. Taze malzemelerden tamamen ev yapımı dondurmaları arasında damla sakızlı, cevizli ve bademli çeşitler tam not alıyor. Nazmi Usta “Bebelere ve gebelere sıra bekletilmez” sloganıyla da birçok kişinin sempatisini kazanmış durumda. 

Bravo Patisserie – İzmir

Bravo Patisserie – İzmir

Bravo Patisserie, Bostanlı'nın şirin sokaklarını bir lezzet haritasına dönüştüren mekanlardan. Yeşil limonlu, bitter çikolatalı, karadutlu, bal bademli, naneli ve daha birçok çeşide sahip dondurmaları ile yemeğe doyamayacağınız kadar lezzetli. Mekan İzmir’in yerlilerin yanı sıra turistlerin de en fazla uğradığı yerlerden birisi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları