Ucuzauc.com Uçak Bileti
Günümüzde teknolojik aletler/araçlar/aygıtlar elektrikli olması hasebiyle popüler durumdadır. Yakıt olarak benzin-mazot kullanımı yapmaktansa elektrikli araç kullanmak hem tasarruf hem de havaya salınan herhangi bir kötü etkisi olmaması bakımından ve güvenilirliği açısından gelecekteki önemi gözler önünde olacağa benziyor.

Günümüzde teknolojik aletler/araçlar/aygıtlar elektrikli olması hasebiyle popüler durumdadır.  Yakıt olarak benzin-mazot kullanımı yapmaktansa elektrikli araç kullanmak hem tasarruf hem de havaya salınan herhangi bir kötü etkisi olmaması bakımından ve güvenilirliği açısından gelecekteki önemi gözler önünde olacağa benziyor.

Audi E-Tron

2019 yılında tanıtılan bu araç SUV model yani "hem çekme kapasitesi özelliğine hem de kamyonet ya da büyük bagaj hacmine sahip yolcu taşıma aracıdır." 660 litre bagaj hacmi 335 beygir ve 561 tork gücü ile iç ve dış tasarımı gözlere hitap ediyor.

Mercedes Benz Eqc Edition 1886

2019 yılında otomobil fuarında tanıtılan bu araç, SUV model olarak üretildi. 500 litre bagaj hacmi, 402 beygir, 765 tork gücüyle avantaj sunarken standart üretim olan tampon ve benzeri özelliklerde farklı bir detay yok.

Honda E Prototype

Prototype ismiyle aklınızda farklı bir yer edinmesin. Çünkü bu markadaki yeni elektrikli aracın seri üretime hazır olduğu belirtiliyor. Sahip olduğu hızlı şarj özelliği/desteği/fonksiyonu ile bataryaların yüzde 80'lik kısmı 30 dakika gibi kısa bir sürede şarj olduğu açıklandı. 

Volkswagen Id.3

Batarya durumu/garantisi için 160.000 kilometre ya da 8 yıl garantisi olduğu açıklanan araç tasarım olarak standart versiyonu ile aynı bir araç olarak göze çarpıyor. 

Volvo Xc 40

Volvo'nun ilk SUV model ve elektrikli araç olarak karşımıza çıkan modelin batarya kapasitesi 78 kw/saat. Tümden şarj edilen bir batarya için 400 kilometrenin üzerinde menzil sağlıyor. 

Ford F-150

Ford'un elektrikli yeni F-150 modeli ilk kez benzin-elektrik ikilisinden güç alan motor özelliği ile sunuldu. Beygir ve tork gücü/durumu hakkında herhangi bir bilgi sunulmazken kasasında bulunan jeneratör ile hem önemli bir yardımcı hem de yakıt noktasında yolda bırakmıyor.

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları