Türkiye’nin seçkin bankaları arasında yer alan Akbank kaliteli hizmet anlayışı ve kolay ödeme seçenekleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Temel bankacılık hizmetleri ile yetinmeyen Akbank bunun yanında bireysel, kurumsal, KOBİ ve ticari alanlarda çeşitli kampanyalarla hizmet veriyor. Bankacılık faaliyetlerinin aynı sıra Akbank ortaklarıyla sermaye piyasası ve yatırım hizmetleri konusunda iş birliği yapıyor.

İhtiyaç Kredisi

Tüm kişisel isteklerinize cevap veren İhtiyaç Kredisi’nde kişiye özel ödeme seçenekleri sunan Akbank acil nakit ihtiyacı durumlarında yardımınıza koşuyor. Uygun faiz oranları ve isteğe göre şekillenen vade seçenekleriyle geri ödemede kolaylık sağlanıyor. Kredi başvurusu için mobil şube, internet sitesi ve şube seçenekleri mevcut. Akbank müşterilerine Akbank Direkt ile her yerde kredi alma imkanı sunuyor. Bu özelliği sayesinde uygun koşulları sağlayan her kişiye anında kredi sunarak zor zamanlarda müşterisinin yanında oluyor. 

Konut Kredisi

Ev sahibi olmak isteyenlerin sıkça başvurduğu Konut Kredisi Akbank’ta sayısız seçenek ile karşınıza çıkıyor. Konut Kredisi’nde bankanın sunduğu seçenekler arasında Sabit Faizli Konut Kredisi, İndirimli Konut Kredisi, Kentsel Dönüşüm Kredisi, Peşinatsız Konut Kredisi, Ara Ödemeli Konut Kredisi, Yeni Evim Konut Kredisi, Dönemsel Ödemeli Konut Kredisi, Balon Ödemeli Konut Kredisi ve Artan Ödemeli Konut kredisi bulunuyor. Her kredinin kendine özel kampanyaları ve faiz oranları bulunuyor. Faiz oranlarında aynı zamanda kredi notu da çok etkili. Konut Kredisi’nin sürecini alınan konutun durumu ve müşterinin seçtiği kredi çeşidi etkiliyor. Satın alınan konutun ekspertiz raporunun ardından %75 oranında kredilendirme yapılıyor. 

Taşıt Kredisi

Akbank sunduğu Taşıt Kredisi’nde sıfır ve 2. el otomobillerde ayrım gözetmeksizin ihtiyaca göre yardımcı oluyor. Kredilendirme yüz bin Türk Lirasını aşan araçlarda istenilen bedelin ilk yüz binlik kısmı için %70, yüz binden sonraki kısmı için %50 oranında değer veriliyor. Taşıt Kredisi’nin içerisine Kasko Sigortası da dahil oluyor. Kredi taksitinde kolaylık sağlayan Akbank kredi taksitinin aylık hane gelir ortalamasının %50’sini geçmeyecek şekilde ödeme seçenekleri sunuyor. Taşıt Kredisi’nde Ferdi Kaza Sigortası da önemli bir noktada yer alıyor.

Akbank Hakkında

Günümüzde Türkiye’nin önemli ve en çok tercih edilen bankaları arasında ilk sıralarda yer alan Akbank’ın köklü bir geçmişi bulunuyor. 1948 yılında kurulan ve hizmet vermeye başlayan Akbank ilk başlarda pamuk üreticilerine finansman sağlamayı amaçlıyor ve bu yön de ilerliyor. Yaklaşık 42 yıl pamuk üreticilerine destek olan Akbank 1990 yılında halka açılarak daha geniş bir hizmet vermeye başlıyor. 1998 yılında uluslararası piyasaya sahil olarak ağını genişletmeye devam ediyor . Sabancı Ailesinin büyük oranda hissedarı olduğu Akbank yapmış olduğu sosyal sorumluluk projeleri sayesinde müşterilerinden takdir topluyor. Bankacılık hizmetlerinin aynında Akbank Aksigorta, Aviva SA Emeklilik ve Hayat sigorta şirketlerinde sigorta alanında hizmet vermeye devam ediyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları