E600

Bilgisayar deneyimleri köşemizde bugün Excalibur E600’ü inceliyoruz. İncelerken bilgisayarın özelliklerinden bahsedeceğiz.

 

İhtiyaç ve beklentilerine en uygun bilgisayara sahip olmak için birbirleriyle en uyumlu şekilde çalışacak, en üst kalite ürünler tercih edilmesi gerekiyor.

 

Excalibur E600'ün tek tarafı cam tasarımı ile bilgisayarının içindeki üst seviye performans bizi karşılıyor. RGB ışıklar ile oyun keyifli şekilde geçiyor. Diğer yüzeylerindeki sağlam metal tasarım ile Excalibur uzun yıllar güvenle kullanılabilir gözüküyor.

 

Gerçek oyuncuların bir bilgisayardan ilk ve en önemli beklentisi, yüksek grafik performansı. NVIDIA GeForce' un en güncel teknolojileri bu bilgisayar da kullanılmış durumda.

 

Sahip olduğu ultra performans ile eski nesil RTX kartlara göre daha ağır ve büyük NVIDIA GeForce RTX 3000 ekran kartının kalitesi ve performansı özel tasarlanmış tutucular ile güvence altına alınmış.

 

Performansın en önemli belirleyicilerinden DDR4bellekler, tüm oyuncular için bir zevk diyebiliriz. 256GB'a kadar destek sunan anakart seçeneklerine en uygun olarak istediğin belleği seçebilme olanağı sağlıyor. Ayrıca dilersen RGB ışıklandırmalı ve soğutmalı RAM' ler ile performans anlamında da güç katıyor.. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları