Zaman Gezginleri - Geleceğe Dönüş filmi oyuncuları şimdi Michael J. Fox ve Christopher Lloyd bir etkinlik için bir araya geldi.

Geleceğe Dönüş ilk çıktığı dönem yani 1985 yılının en yüksek hasılat yapan filmiydi, şimdi nesiller boyu hayranları var ve hatta bazı erkeklerin McFly adına ilham kaynağı oldu.

Chrsitopher Lloyd ve Michael J.Fox zamanda geriye gitti

Ve bu hafta sonu Geleceğe Dönüş hayranları , filmin başrolleri Michael J. Fox ve Christopher Lloyd'un 37 yıl sonra duygusal olarak yeniden bir araya gelmesiyle gözyaşlarına boğuldu.

Çift, geçen hafta sonu ComicCon'da duygusal bir buluşma yaşadı.

Marty McFly ve Dr Emmett 'Doc' Brown'ı oynayan çift, New York'taki bir ComicCon etkinliğinde göründü ve setteki “anlık kimyaları” hakkında konuştu.

Ayrıca sadık hayranlardan oluşan bir izleyici kitlesinin önünde duygusal bir kucaklaşma paylaştılar.

Genç Marty'nin zamanda geriye dönüp 1955'e gittiğini ve yanlışlıkla kendi anne babasının romantizmini alt üst ettiğini gören film, iki devam filmi, bir animasyon dizisi ve bir sahne müzikali ortaya çıkardı.

Aralarında yaş farkı olan bir evlilikten, filmin yapımcılarıyla amansız bir yasal savaşa kadar, seyahat eden diğer oyuncuların başına gelenler burada.

Michael J. Fox - Marty McFly

Michael J. Fox - Marty McFly Michael'a 29 yaşında Parkinson teşhisi kondu.

Birkaç hafta süren çekimlerden sonra, yaratıcı Bob Gale ve yönetmen Robert Zemeckis, kendisinin yanlış yayınlandığına karar verdiğinde, orijinal aktör Eric Stoltz'un yerine genç Marty olarak seçildi.   

Halihazırda sitcom Family Ties'ın bir yıldızı olan Kanadalı aktör, 1987'de Teen Wolf ve Başarımın Sırrı'nda ve 1991'de Doc Hollywood'da rol aldı.

Trajik bir şekilde, 1991'de yıldıza sadece 29 yaşında dejeneratif sinirsel durum olan Parkinson hastalığı teşhisi kondu.

The American President ve Tim Burton klasiği Mars Attacks gibi rollerde oynamaya devam etti! yanı sıra TV sitcom Spin City'de başrol oynadı. 

Yıkıcı teşhisinden yedi yıl sonra, sağlık savaşıyla halka açıldı ve semptomları kötüleştikçe seslendirme rollerine geçti, hit seride Stuart Little'ı ve ARCHIE animasyonunda başrolü oynadı.

2013'te kendi programı The Michael J. Fox Show'un önünü açtı ve The Good Wife dahil olmak üzere birçok TV şovunda konuk oyuncu olarak yer aldı.

Şimdi 61 yaşında olan aktör, Parkinson araştırmalarının savunucusu oldu ve bir tedavi bulmak amacıyla 2000 yılında Michael J. Fox Vakfı'nı kurdu. 

Aile Bağları setinde tanıştığı Tracy Pollan ile 1988 yılından beri evli ve dört çocukları var.

Christopher Lloyd - Doktor Brown

Christopher Lloyd - Doktor Brown Christopher şimdi 83 yaşında ve hala oyunculuk yapıyor
Christopher, 31 yaş daha genç olan yeni aşkı Lisa ile

Eksantrik mucit , altmış yıla yayılan kariyerinde Christopher Lloyd'un en ikonik rollerinden biri olmaya devam ediyor.

Hit dizisi Taxi'deki uyuşturucu bağımlısı sürücü rolüyle zaten tanınan oyuncu, 1993 yılında Addams Family Values ​​adlı filmde Roger Rabbit ve Uncle Fester'ı Öldüren kötü Yargıç Doom olarak rol aldı.

Şimdi 83 yaşında, küçük roller ve seslendirmeler almaya devam ediyor ve yakın zamanda Simon Pegg ve Minnie Driver ile Nandor Fodor ve Talking Mongoose kadrosuna katıldı.

2008'de Christopher, California, Montecito'daki 6 milyon sterlinlik malikanesi San Fernando vadisini kasıp kavuran orman yangını tarafından yok edildiğinde harap oldu. 

Oyuncu beş kez evlendi ve çocuğu yok.

Kendisinden 31 yaş küçük 52 yaşındaki şu anki eşi Lisa Loiacono ile 2012 yılında Montecito'daki başka bir evde emlakçı olarak çalışırken tanıştı.

Lea Thompson - Lorraine Baines-McFly

Lea Thompson - Lorraine Baines-McFly Lea, üç filmde de Marty'nin annesiydi.

Lea Thompson, Marty'nin annesi Lorraine Baines-McFly'ın geçmiş, şimdiki ve gelecekteki versiyonlarını oynadı.

1955 zaman çizelgesinde, Marty'nin müstakbel babası George'a çarpması gereken bir araba tarafından devrilmesinden sonra ona aşık olur - bu, ailenin varlığının tehdit altında olduğu anlamına gelir.

Filmden sonra Lia, SpaceCamp'te ve onun dünyayı uzaylı saldırısından kurtarmak için gerçek boyutlu bir kuşla güçlerini birleştirdiğini gören tuhaf 1996 flop Howard the Duck'ta rol aldı.

Eleştirel bir şekilde eleştiren Lea, o zamandan beri kült statüsüne sahip olduğunu iddia etti ve Geleceğe Dönüş kongrelerinde hayranlarıyla tanıştığını söyledi.

"Orada oturuyorum ve hayranlarla buluşuyorum ve onların üçte biri 'Ördek Howard'ı seven tek kişi benim. Çok komik' diyor.

Şu anda 61 yaşında olan oyuncu, Back to the Future devam filmlerinde Lorraine rolünü tekrarladı ve 1995'ten 1999'a kadar ödüllü sitcom Caroline in the City'de başrol oynadı.

Ayrıca hit komedi The Goldbergs'de ve 2018 yapımı Little Women filminde Marmee'de rol aldı.

2014 yılında, eski Strictly şampiyonu Artem Chigvintsev ile eşleştirilmiş Yıldızlarla Dans'ın çeyrek finalini yaptı .

Pretty in Pink yönetmeni Howard Deutch ile 1989'dan beri evli, ikisi de oyuncu olan Madelyn ve Zoey Deutch adında iki kızı var.

Crispin Glover - George McFly

Crispin Glover - George McFly Crispin, film yapımcılarına devam filmi için dava açtı

New Yorker, ilk filmde Marty'nin geek, zorba babası George'u oynadı, ancak ikinci filmde rolü oynamak için takma bir çene, burun ve elmacık kemikleri takan bilinmeyen bir aktör olan Jason Weissman'ın yerini aldığında öfkeyle köpürdü.

Oyuncuların farklı görünüşlerini maskelemek için, Weissman genellikle arka planda sinsice dolanırken veya gölgelik takarken filme alındı, ardından görüntüler Crispin'in mevcut klipleriyle birleştirildi ve o hala filmdeymiş gibi gösterildi. 

1990'da Crispin, benzerliğini izinsiz kullandıkları ve orijinal filmdeki görüntülerin yeniden kullanılması için kendisine ödeme yapmadıkları gerekçesiyle yapımcılara başarılı bir şekilde dava açtı. 

Şu anda 58 yaşında olan aktör, Screen Actor Guild'in şimdi Fake Shremp olarak bilinen benzer uygulamaları yasaklamasına neden olan bir davada 690.000 £ kazandı.

1987'de The Late Show with David Letterman'da platform topuklu ayakkabılar ve peruk takarak ve kararsız davranarak tartışmalı bir görünüme kavuştu ve oyuncu neredeyse yüzüne tekme attıktan sonra sunucunun setten ayrılmasına neden oldu.

Charlie's Angels: Full Throttle ve Alice Harikalar Diyarında dahil olmak üzere ana akım filmlerde oynamanın yanı sıra, müzik yayınlamaya başladı ve ayrıca kendi sanat filmlerini yapmak için Volcanic Eruptions adlı bir şirket kurdu.

2001'de Prag'da evde olmadığı zamanlarda AirBnB'den kiraladığı 17. yüzyıldan kalma bir kale satın aldı.

Model Alexa Lauren ile 2001'den beri iki yıl çıktı ama hiç evlenmedi.

Claudia Wells - Jennifer Parker

Claudia Wells - Jennifer Parker Claudia, trajik bir nedenle devam filminde değiştirildi

Claudia, orijinal filmde Marty'nin kız arkadaşını ona parlak bir gelecek vaat eden çığır açan bir rolle oynadı.

Ancak devam filmlerinde yerini Elisabeth Shue aldı ve daha sonra annesine meme kanseri teşhisi konması ve savaşı kaybetmesi nedeniyle role dönüşü reddettiğini açıkladı.

Son aylarında ona bakmak için oyunculuğa ara verdi.

“Hayat çok, çok zor ve stresliydi. Annemin ölme sürecinde olmasının bir sonucu olarak ortaya çıkan stres ve duygularla uğraşmaktan başka bir şey yapmadım” diyor. 

“Kariyerim, film ya da kendi hayatımda yaptıklarımdan başka bir şey hakkında düşünebilecek bir yerde değildim.”

56 yaşındaki Claudia, 2008'de oyunculuğa geri döndü ve Jennifer'ın BTTF video oyunlarındaki rolünü yeniden canlandırdı.

Aynı zamanda, 1991'de açtığı Armani Wells adında bir Los Angeles tasarımcı erkek giyim mağazası işletiyor.

Wendie J. Sperber - Linda McFly

Wendie J. Sperber - Linda McFly Wendie, Marty'nin kız kardeşi Linda'ydı ama genç yaşta öldü.

Wendie, üç filmde de Marty'nin ablası olarak rol aldı, ancak daha önce Elini Tutmak ve Bekarlığa Veda Partisi'nde rol aldı.

Hapishanedeki Kadınlar ve Babes de dahil olmak üzere çok sayıda TV dizisinde rol aldı.

İki çocuk annesine 1997 yılında meme kanseri teşhisi kondu ve dört yıl sonra hastalıktan etkilenen aileler için weSPARK Kanser Destek Merkezi'ni kurdu.

Trajik bir şekilde kanser savaşını 2005 yılında 47 yaşındayken kaybetti.

Thomas F. Wilson - Biff Tannen

Thomas F. Wilson - Biff Tannen Tom kabadayı Biff'i ve ailesinin çeşitli üyelerini oynadı

Thomas filmde George'un zorbalığını - hem okulda hem de yetişkin işyerinde - oynadı ve devam filmlerinde Biff, torunu Griff ve büyük dedesi Buford 'Deli Köpek' Tannen'i canlandırdı.

2001'den beri Freaks and Geeks adlı TV şovunda rol aldı ve Spongebob Squarepants'ın dizileri ve filmleri de dahil olmak üzere çok sayıda animasyonu seslendirdi.

Çok yetenekli bir adam olan Tom, aynı zamanda Biff'in Soru Şarkısı'nı içeren bir stand-up komedyenidir - Geleceğe Dönüş hakkında kendisine sorulan tekrarlayan soruların bir parodisidir.

Aynı zamanda bir YouTube vlogger'ı ve boş zamanlarında resim yapıyor.  

Dindar bir Katolik, 2000 yılında In the Name of the Father adlı çağdaş bir Hıristiyan albümü çıkardı.

1985'ten beri eşi Caroline Thomas ile evli ve dört çocukları var.

Kaynak: TheSun gazetesinin haberinden uyarlanmıştır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları