Elon Musk, Kongre'nin gizemli gemiyi araştırmak için birim kurması için Twitter çılgınlığını ateşleyen 'UFO'lar var' dedi.

ELON Musk, Kongre'nin ABD ordusu tarafından tespit edilen gizemli el sanatlarını araştırmak için bir birim kurmak üzere harekete geçmesiyle UFO'lar olduğunu söyledikten sonra Twitter'da çılgına döndü.

SpaceX CEO'sunun yorumları, galaksimizde medeniyetlerin var olabileceğine inandığını söyledikten sonra geldi. 

Üç ay önce Pentagon, uzaylıların varlığını ekarte etmeyen bomba bir rapor paylaştı.

Uzun zamandır beklenen rapor Haziran ayında yayınlandı ve hükümetin son birkaç on yılda askeri hava sahalarında gözlemlenen bir dizi gizemli uçan cisim hakkında ne bildiğini detaylandırdı.

Şimdi Musk görünüşe göre başka bir dünyadan ziyaretçilerin olabileceğine inandığını söyledi. 

Tweet attı: "UFO'lar olduğunu söylemiyorum… ama UFO'lar var."

Bu, Twitter'da büyük bir tepkiye yol açtı ve birçoğu ona uzaylıların varlığı hakkında daha fazla şey bilip bilmediğini sordu. 

Biri şöyle dedi: "Yaptığınız tüm SpaceX uçuşlarında... Kameralarınızın aldığı sınıflandırılmış görüntüleri izlemeye devam ettiğiniz Karanlık Odaya tonlarca Monitörünüz olduğundan eminim. 

"Ama soru şu: NASA da onu izliyor mu? Elon'un sırlarını açığa çıkarın. Hayat çok kısa."

Bu yılın başlarında Musk, uzaylılara dair herhangi bir kanıt görmediğini, ancak uzayda "ölü medeniyetler" olabileceğini söyledi.

Ancak sesli sohbet uygulaması Clubhouse ile ilgili bir tartışmada, bilincin Mars'ın dışında var olabileceğine dair tartışmalar olduğunu, ancak "bunu bildiğinden oldukça emin olduğunu" söyledi.

Dedi ki: "Herhangi bir yabancı uygarlık olduğunu gösteren hiçbir şey görmedim. 

"Bir saniye içinde buna ilk atlayan ben olurdum, ama böyle bir kanıt görmedim."

Yaklaşan 2022 Mali Yılı Ulusal Savunma Yetkilendirme Yasası kapsamında yer alan ABD Mevzuatı, UFO'ları ele almak için kalıcı bir ofis kurulması çağrısında bulunuyor

UFO var demiyorum… ama UFO var

Elon Musk

Kabul edilirse, hareket ABD hükümetinin yarım yüzyılı aşkın süredir var olduklarını sürekli olarak reddeden pozisyonunda anıtsal bir değişimi temsil edecek. 

Dün, bir canlı yayın sırasında Uluslararası Uzay İstasyonu yakınında bir UFO görüldü ve yeni bir uzaylı komplo teorileri dalgasını ateşledi.

Olağandışı beyaz, silindir şeklindeki cihaz, aynı gün NASA'nın Uluslararası Uzay İstasyonu yakınında uçan "yüksek hızlı" nesneler yakalandığında görüldü.

YouTube kullanıcısı MrMBB333, iki görüntüyü, yan yana meydana gelen olayları gösteren "Tamam, bu gezegenin göklerinde AÇIKÇA dolaşıyor!" başlıklı bir klipte yükledi.

Uluslararası Uzay İstasyonunun yanından geçen tanımlanamayan iki nesnenin ekran görüntüsü
Kuzey Carolina'da alışılmadık beyaz, silindir benzeri, kanatsız bir nesne görüldü. Kaynak: YouTube

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları