Casper Excalibur sponsorluğunda düzenlenen Valorant Reflex Masters by NVIDIA & EXCALIBUR turnuvasında büyük final heyecanı 30 Ocak’ta canlı yayında sizlerle! Ödülü hangi takım kazanacak, hangi takım adını “şampiyon” olarak yazdıracak?

Oyun dünyasının en popüler Valorant turnuvalarından olan Valorant Reflex Masters by NVIDIA & EXCALIBUR’un ön elemeleri geçtiğimiz gün sona erdi.

Excalibur Valorant Turnuvası’nda Büyük Final Heyecanı!
 7 gün boyunca 1000’e yakın oyuncunun kıyasıya rekabet ettiğimi açık eleme grupları sonunda, dereceye giren 16 takım yarı final grupları için oynamaya, 4 takım ise büyük finale katılmaya hak kazanacak. Oyun dünyasının öncü markalarından Excalibur ve NVDIA işbirliği ile “Valorant Reflex Masters” turnuvasına katılan takım sayısı 107, oyuncu sayısı ise 987 oldu. 

Excalibur G900

29 Ocak’ta gerçekleşecek final gruplarında, gruplarının birincisi olan takımlar 30 Ocak’ta çiftli eleme usulü düzenlenecek Final Four turnuvasına katılmaya ve ödül havuzundan en yüksek payı elde etmeye çalışacaklar.

Twitch yayıncısı Kendine Müzisyen’in sunacağı finalde katılımcıları ve izleyicileri bir çok hediye bekliyor. Final canlı yayınını twitch.tv/nvidiageforcetr ve twitch.tv/kendinemuzisyen kanallarından izleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları