Garanti bankası kredileri hakkında bilgi almak mı istiyorsunuz? Garanti Bankası 'nın verdiği tüm krediler hakkında bilgileri sizler için derledik.

Uzun yıllardır bankacılık sektöründe hizmet veren Garanti Bankası Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olma özelliğini taşıyor. Kaliteli hizmet anlayışını benimseyen ve müşterilerine her zaman kolaylık sağlamayı amaçlayan Garanti Bankası her ihtiyaca özel seçenekler sunuyor.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi ile müşterilerine düşük faizlerle kredi çekme imkanı sunuyor. Bireysel kredilerin içerisinde yer alan ihtiyaç kredisi sayesinde nakit konusunda sıkıntı çekenlere yardımcı oluyor. İhtiyaç kredisinde 48 aya kadar vade seçenekleri ödemeleri kolaylaştırıyor. Dijital bankacılıkta önemli bir yere sahip olan Garanti Bankası’nda internet üzerinden kredi başvurusu yapmak mümkün.

Garanti Bankası Konut Kredisi

Ev sahibi olmak isteyenlerin sıkça başvurduğu konut kredilerinde Garanti Bankası sunmuş olduğu hizmet ile müşterilerine ev sahibi olmalarında yardımcı oluyor. Garanti Mortgage etkinliği altında uzman kişilerin yardımıyla konut kredisi almak isteyenleri yönlendiriyor. Mortgage müşteriler faizi önden ödeme imkanı sunuyor. Faizin bir kısmının önceden ödenmesi durumunda kalan faiz tutarı hafifliyor. Aynı zamanda Garanti Bankası kredilerinde özel taksit, sabit taksit ve taksit azaltma seçenekleri de sunuyor. Bu seçenekler sayesinde aylık taksitleriniz hiç değişmiyor, faiz güncellemesi ile artan faiz oranı kredinizi etkilemiyor. Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu Yeniden Mortgage seçeneğinde ise başka bankadan alınan konut kredisi gerekli şartlar sağlandığında Garanti Bankası’nın kapsamına alınabiliyor.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Otomobil almak isteyenler için sayısız seçenek sunan Garanti Bankası taşıt kredisinde uzun vade seçeneği ile kolay ödeme imkanı sunuyor. Otomobilin marka ve modeline göre alınan taşıt kredisinde bazı kampanyalar olabiliyor. Ödeme konusunu müşterinin gelirine göre ayarlayan Garanti Bankası’nda kefil gösterme durumuna çok fazla rastlanmıyor. Alınan aracı rehin olarak gösterebileceğiniz Garanti Bankası taşıt kredisinde ikinci el otomobil alacaklar için ayrı şartlar bulunuyor. Bu durumda kredide araç yaşı ve kredi vadesi toplamına bakılıyor.

Garanti Bankası KOBİ Kredisi

KOBİ kredisi ile işletmelerin yardımına koşan Garanti Bankası Ticari Taksitli Kredi seçeneği ile uzun vade ve düşük faizlerle müşterisine hizmet veriyor.  Kredi başvurusunu internet üzerinden yapmanızda mümkün.

Garanti Bankası Hakkında

1946 yılında Ankara’da hizmet vermeye başlayan Garanti Bankası yıllar boyunca verdiği kaliteli hizmet ile şimdilerde Türkiye’nin ikinci en büyük özel bankası olma gururunu taşıyor. Türkiye’de 942 şubeye sahip olan Garanti Bankası’nın Kıbrıs ve yurt dışında da şubeleri bulunuyor. Sürdürülebilir büyüme hedefiyle her geçen gün daha iyiye adım atan ve müşterilerine her zaman şeffaflık ilkesiyle yaklaşan Garanti Bankası donanımlı bir teknolojik yapıya da sahip. 20 bine yakın çalışanıyla geniş bir istihdam sağlayan banka sunduğu çeşitli kredilerle müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda yardım etmeye ilk günkü gibi devam ediyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları