Hayatı Kolaylaştıran 9 Mobil Uygulama
Ucuzauc.com Uçak Bileti
Teknoloji her geçen gün bizimle birlikte adım adım ilerliyor. Durum böyle oldukça bize bir nefes kadar yakın olan teknoloji ve getirdikleri evimizden ve cebimizden eksik olmuyor. Özellikle akıllı telefonların bize sunduğu avantajlarla dolu bu dünyanın sihrine kapılmamak mümkün değil. Mobil uygulamalar gün geçtikçe hayatımızın olmazsa olmazları arasında yerini almaya başlıyor. Telefon kilitleri açıldıktan sonra bir arkadaş gibi ona koşuluyor.

Evernote

Evernote

Elimizin altında her daim bir not defteri olmasını sağlayan Evernote aynı zamanda bu notları tablete, bilgisayara ve mobil cihazlara senkronize etmenize yardımcı oluyor. Akıllara gelebilecek her türlü notu rahatlıkla tutabileceğiniz bu uygulamanın görsel ekleme seçeneği de bulunuyor. Bu sayede aldığınız notlara fotoğraf eklemeniz mümkün. Ayrıca internet üzerinden yapılan araştırmalarda öğrenilmek istenen konunun başka bir zamana saklanmak istenmesi durumunda Evernote konu başlığını kaydediyor ve daha sonra tarayıcı tarafından o yazıyı size kolayca sunuyor.

Pepapp

Pepapp

Adet takvimi olan Pepapp kadınların hayatında önemli bir yerde. Birçok kadının tercih ettiği ve severek kullandığı bu uygulama sayesinde regli zamanları ve yumurtlama dönemleri hakkında bilgiye sahip oluyorsunuz. Gün gün periyodlarınızı bu uygulama ile takip etmek çok kolay. Ayrıca çocuk dünyaya getirmek isteyenler için en doğru zamanları da gösteriyor. Regli zamanlarınız hakkında küçük notlar alabileceğiniz bu uygulama size günlük tutma imkanı da sunuyor. Gün içinde gönderdiği bildirimler sayesinde de kadınların mutlu bir gün geçirmesine yardımcı oluyor.

Tasty

Tasty

Hızlı yemek videolarının lideri olan Tasty bunu mobil uygulamada da yapıyor. İki aşamadan oluşan videoların içerisinde malzeme ve yapım aşamaları mevcut. Oldukça geniş bir tarif listesine sahip olan uygulama da pratik bir şekilde yemek yapmak isteyenler için bir hayli fayda sağlıyor. Hesap oluşturduğunuzda beğendiğiniz tarifleri kaydedip sonra tekrar bakmanız mümkün. Ayrıca beğendiğiniz bu tarifleri bir tık ile arkadaşlarınızla kolayca paylaşabiliyorsunuz.

Water Time

Water Time

Su içmek ile arası fazla olmayan kişilerin daha fazla su içmesini sağlayan bu uygulama sayesinde daha sağlıklı bir hayata kavuşmak mümkün. Hayatın karmaşasında akıllarına su içmeyi getiremeyen kişilere gün içerisinde belli aralıklarla hatırlatmalar yapan Water Time aynı zamanda içilen su miktarını da kayıt altına alıyor. Gün içerisinde ne kadar su tükettiğinizi bu sayede aklınızda tutmanıza gerek kalmıyor.

11pets

11pets

Özellikle evcil hayvanları olan insanların hayatını kolaylaştıran bu uygulama sayesinde en yakın dostunuzun bilgileri güven içerisinde. Evcil hayvanınızın bütün ihtiyaçlarını içerisinde barındıran bu uygulama tahlil sonuçlarından boy ve kilo oranına ila. Saatlerinden yaklaşan aşı tarihlerine kadar birçok önemli detayı gösteriyor. Ayrıca uygulama da birden çok evcil havyanı olanlarda düşünülmüş. İstediğiniz kadar dosya açarak her evcil hayvanınız hakkında detayları rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Airbnb

Airbnb

Gezginlerin hayatının kolaylaşmasına yardımcı olan bu uygulama sayesinde ev sahipleri ve konaklayacak yer arayan gezginler rahatlıkla bir araya geliyor. Tatil hazırlıkları içerisinde mutlaka yer alması gereken bu uygulama sayesinde kalacak yer derdi tarih oluyor. Uygulamaya giriş yaparak kendinize göre sizi misafir edecek bir ev sahibi bulmanız mümkün.

Duolingo

Duolingo

İngilizce öğrenmenin zorlu yollarında tek başına yürümek istemiyorsanız Duolingo bu yolda size yardımcı oluyor. Eğlenceli içerikleri ve bildirimleri ile İngilizce öğrenmek isteyenlerin işini kolaylaştıran bu uygulama aynı zamanda sunduğu alıştırmalarla öğrenmeyi daha zevkli hale getiriyor. Eğlenerek öğrenmenin tadı Duolingo’da sizi bekliyor.

Google Play Books

Google Play Books

Kitap kurtlarının birçok kitaba ulaşmasına yardımcı olan Google Play Books ücretli ve ücretsiz birçok kitap seçeneği sunuyor. Her yerde kitap okumanıza yardımcı olan bu uygulama aldığınız kitapları sizin için saklıyor da. Elinizin altında bir kütüphane olmasını isterseniz mutlaka kullanmanız gereken bu uygulama ile birçok kitaba anında ulaşmak çok kolay.

Carrot Alarm

Carrot Alarm

Sabahları yataktan kalmakta zorlananlarına yardımına Carrot Alarm koşuyor. Uyanmanızı kolaylaştıran bu uygulama sayesinde işe geç kalmak tarih olabilir. Uygulamada alarm çaldığında erteleme tuşuna ulaşabilmeniz için bazı oyunlardan geçmeniz gerekiyor. Bu sayede uykunuz bir hayli açılıyor.

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları