Octapull

Son dönemde herkesin bildiği üzere uzaktan çalışma modeline geçiş sağlandı. Bununla birlikte uzaktan çalışma modeli bazı şirketlerde sorun yaşattı. Saha satış ekipleri olan işletmeler görüşmelerini yüz yüze yapamadığı esnada yeni bir yöntem ortaya çıktı. DCM yani uzaktan kanal yönetimi günümüzde konuşulmaya başlandı. Saha satış ekiplerinin uzaktan çalışma modeli şirketlerin daha rahat çalışmasına olanak sağlayan Octapull, işletmelerin verimliliğini artırarak değer katmaya başladı.

Octapull karşımıza 2 ürünü ile karşımıza çıkıyor; Octapull Pro - OctaMeet.

Octapull Pro  

Octapull Pro, şirketlerin saha satış yönetimi ve ekipleri için hizmet vermeye başladı. Uygulama ile saha görüşmelerini uzaktan yapmak, planlamak, takip etmek ve raporlamak kolaylaşırken Uzaktan Kanal Yönetimi (Distant Channel Management – DCM) kavramı da hayat bulmuş oldu. Saha ziyaretleriyle kanal yönetimi yapan şirketlerdeki yeni trend, müşteriyi ziyaret etmek yerine uzaktan görüşmeler yaparak işlerin verimliliğini arttırmak oldu. Octapull, dünyada ilk olarak Uzaktan Kanal Yönetimi üzerine uzmanlaşan VCaaS (Video Conferencing as a Service) çözümü Octapull Pro ile şirketlerin dijital dönüşümünü eksiksiz olarak tek bir platformda gerçekleştirebilmelerini sağlıyor.

OctaMeet 

OctaMeet, bireyler ve şirketler arasındaki uzaktan çalışma iletişimini daha güvenilir ve kolay hale getiriyor. 

Son dönemlerde hayatın her alanında kullandığımız video konferans çözümlerinin Türkçe dil desteğini de içeren OctaMeet’te toplantılar kolaylıkla yapılabilirken, arzu edilirse veriler bulut sisteminde de tutulabilme olanağı sağlıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları