HUGGY Wuggy, Poppy Playtime adlı popüler bir çevrimiçi oyunda TikTok'ta bir tarikatı takip eden bir kötü adamdır.

Ancak, polis son zamanlarda çocukların şiddet içeren oyunu TikTok'ta gördükten sonra yeniden canlandırmaları hakkında uyarılar yayınladığından, eğilim göründüğü kadar sevimli değil.

Poppy Playtime: Chapter 2 - Official Game Trailer

Huggy Wuggy kimdir?

Huggy Wuggy kimdir? Huggy Wuggy, Poppy Playtime adlı çevrimiçi bir oyunun parçası olan kurgusal bir karakterdir.Kredi: YouTube: poppyplaytime

Çevrimiçi oyun Poppy Playtime'da oyuncular, çocuk oyuncaklarının üretildiği bir fabrika olan Playtime Co.'nun eski çalışanlarıdır.

Oyuncular, tüm çalışanların ortadan kaybolmasından on yıl sonra fabrikaya geri döner.

Oyunun amacı, bulmacaları çözmek ve katil oyuncakların ilerlemesini önlemektir.

Huggy Wuggy bu katil oyuncaklardan biridir.

Başlangıçta çocuklar için tatlı bir oyuncak ayıydı, ancak Villains Fandom'a göre : "...oyun olaylarından önce bir noktada, transfer edilmiş ancak bozulmuş bir insan vicdanıyla onu bir canavara dönüştüren bir şekilde değiştirildi. "

Huggy Wuggy neden TikTok'ta trend oluyor?

Cosplay, video animasyonundaki gelişmeler ve oyunun kendisinden alınan ekran görüntüleri sayesinde Huggy Wuggy, oyunu oynayanlar için niş bir trend haline geldi.

Ancak diğer internet korku trendleri gibi, bu da kendi başına bir hayat sürdü.

Kısa süre sonra bazı çocuklar oyuncak ayılarının gece dişlerinin çıkmasından korktular.

Sportskeeda'ya

 göre , diğerleri oyun alanındaki videolardaki şiddeti yeniden canlandırdı ve endişeli ebeveynler ve polis müdahalesine yol açtı.

Huggy Wuggy'ye polisin yanıtı ne oldu?

Çocukların TikTok hesaplarına kaydolmaları için 13 yaşında olmaları gerekirken, YouTube Kids, beş yaş ve üstü çocuklar için ebeveyn kontrolleri sunan bir kanaldır.

Ne yazık ki YouTube Kids, onları ayıklamak için videoların adlarına ve açıklamalarına güveniyor; bu, Huggy Wuggy adlı bir videonun muhtemelen ilk gösterimlerinden geçeceği anlamına geliyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları