İndirim kodu

Bir gamer olarak ülkemizde son dönemlerde e-spora gösterilen ilgi beni mutlu ediyor. Artık hobi olmaktan çok sektör haline geldi.  Çoğunlukla genç nesilin gerek pc gerek laptop veya telefon üzerinden online kapışmalarda sahne aldığını görebiliriz . Bazen koca stadyumlarda turnuva olarak görebilir , bazen evinizde oyun arkadaşlarınızla bazende metro da yolculuk yaparken bile online oyun oynayanları görmemiz mümkün..

Bu tür oyunlarda önemli olan yeteneklerini yansıtabileceğin bir ekipmanın olması bu doğrultuda da geçenlerde denk geldiğim PCHOCASI kanalına değinmek istiyorum.  Kendisi Casper ın Excalibur fabrikasında kasa toplarken videosunu yüklemiş videonun sonunda da oyunsevere arkadaşlara güzel bir indirim kodu paylaşmıştı. Kodu kullandığınızda yaklaşık 5 bin küsür indirim elde etmektesiniz.  Gamer arkadaşlar Youtube dan pchocası kanalına girip bakabilirler . Video da excalibur E600 kasasından bahşediyor.  

Kısaca E600 kasasına değinmek gerekirse 11. Nesil işlemciye sahip 16 GB DDR4 bulunmaktadır. Casper ecvalibur RGB 120mm işlemci hava soğutucu ile fark yaratmaktadır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları