Bir KADIN ve iki çocuğu 17 yıl boyunca evlerinde hapsedilirken, onları kaçıranların çığlıklarının sesini döven bir müzikle kapattıkları iddia ediliyor.

Luiz Antonio Santos Silva'nın karısını ve 19 ve 22 yaşlarındaki iki yetişkin çocuğunu Brezilya'nın Guaratiba kentindeki evlerinde zincire vurduğu iddia ediliyor.

Homem é preso por manter família em cárcere privado por 17 anos

Luiz Antonio Santos Silva, ailesini hapiste tutmakla suçlanıyor
Üç kişi Guaratiba'da 17 yıl boyunca evde mahsur kaldı

G1'in iddialarına göre Silva, yerel halk tarafından 'DJ' olarak biliniyordu - çünkü o ailenin çığlıklarını örtmek için müzik açıyordu.

isimli şahıs polise ihbar üzerine tutuklandı.

Eve gelen memurlar durumu "korkunç" olarak nitelendirdi ve üç aile üyesinin ciddi şekilde yetersiz beslendiğini ve susuz kaldığını söyledi.

Komşulara göre, iki yetişkin yetersiz beslenme nedeniyle yaklaşık 10 yaşında görünüyor.

Biri dedi ki: "Gidişini görünce ağladım. Ona baktın ve yaklaşık 8 yaşında olacağını sandın."

Bir polis sözcüsü, önceliğin ailenin tıbbi tedavi görmesini sağlamak olduğunu söyledi.

"Buraya ilk gelen polisler bu çocukları gerçekten bağlı buldular.

"Daha sonra geldim ve onların kirli, yetersiz beslenmiş olduklarını gördüm. Bu yüzden acil endişe tıbbi yardım sağlamaktı."

Kurbanlar Rio de Janeiro'daki Rocha Faria Hastanesine kaldırıldı.

Polise verdiği şok edici ifadede kadın, üçünün kocasından ağır şiddet gördüğünü ve üç güne kadar yemek yemeden gideceklerini iddia etti.

Kocasının çalışmasına ve çocuklarının okula gitmesine asla izin vermediğini söyledi. Birkaç kez kocasını terk etmeye teşebbüs etti ama eğer yaparsa kocası onu öldürmekle tehdit etti.

Bir soruşturma sürüyor.

Başka yerlerde, polisler , Avustralya'nın Adelaide kentinde bir "korku evinden" kurtarıldıktan sonra altı yaşındaki bir kız çocuğunun ölmesinin ardından bu ayın başlarında bir soruşturma başlattı .

Küçük Charlie ve yaşları sekiz ile 29 arasında olan beş kardeşinin suça maruz kaldığına inanılıyor. Küçük olan şüpheli yetersiz beslenmeden öldü.

Ve geçen ay başka bir korkunç mağaranın fotoğrafları ortaya çıktı. Bristol'deki evde on köle yıllarca tutuldu .

45 yaşındaki Maros Tancos ve 46 yaşındaki Joanna Gomulska'nın sapkın çifti, kurbanlarını hiç durmadan çalışmaya zorladı ve onları üç yatak odalı bir mülkte kilitli tuttu.

Komşular, adamın gürültüyü bastırmak için sık sık yüksek sesli müzik açacağını söyledi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları