Dünyanın En Pahalı 10  Futbolcusu
Ucuzauc.com Uçak Bileti
Futbol günümüzde spordan hariç tutku haline gelmiştir. Her yıl yapılan araştırmalar sonucunda futbolcuların sahip oldukları değerler de değişiklik gösterir. Oynadıkları maç sayısına ve performanslarına göre her futbolcunun değeri artar ya da düşer.

1.Lionel Messi

En pahalı dünya futbolcuları arasında ''Lionel Messi" önemli bir futbolcudur. Takım onun üzerine kurulu olmasına rağmen tam bir gol silahıdır, ayrı zamanda sahip olduğu teknik sayesinde, karşı rakibin korkulu rüyası haline gelmiştir. Attığı ara çalımlarla rakip kaleye son sürat gidebilme özelliğine sahiptir. Bu yüzden önemli bir yere sahiptir. Değeri 203 milyon Euro' dur. 

2.Christiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo Portekizli süper yıldız, Real Madrid serüveninde Barcelona’lı süper rakibiyle gol krallığında yıllarca rakip olmuşlardır. Şuan İtalyan Juventus takımda ter döken Ronaldo tam bir gol makinasıdır. Yaptığı bilek çalımları ile mesafe tanımaksızın kaleye şut gönderip gol yapmaktadır. Hava toplarında oldukça etkili özelliğe sahiptir. Bu yüzden bir takımda aranan tüm niteliklere sahiptir. Değeri 117 milyon Euro' dur.

3.Neymar

Brezilyalı süper yıldız yaptığı klas çalımlar ve artistlik hareketlerle hem takımı hem de taraftarı coşturmaktadır. Sempatik tavırları ile beğenilen futbolcu süper yıldız olmayı başarmıştır. Değeri 213 milyon Euro' dur. 

4.Gareth Bale

Real Madrid'in yıldızı " Gareth Bale" Gallerli futbolcu son derece önemlidir. Çok süratli olmasına rağmen yaptığı gol vuruşları ile rakip takımın korkular ismi olmuştur. 101 milyon Euro' dur. 

5.Mbappe

Tam bir kanat oyuncusu girdiği gol pozisyonlarını değerlendirip, hızıyla rakibi bunaltıyor. 19 yaşında ki futbolcu, 192,5 milyon Euro değerindedir.

6.Harry Kane

Karakterinin düzgünlüğü ile ön plana çıkmaktadır. İngiliz yıldız, son derece sürati ve sağlam fiziği ile Tottenham takımının vazgeçilmez futbolcusu' dur. 194,7 Euro değerine sahiptir.

7.Dele Alli

Son derece düzgün işler yapan, mantığın ön planda olduğunu gösteren futbolcu oldukça teknik özelliklere sahiptir.

8. Griezmann

A.Madrid'in Barcelona yolunu tutar genç forvet''Antoine Griezmann'' transferi yeni olmasına rağmen hazırlık maçlarında performans ile göz doldurdu. İyi bir transfer olduğunu gösterdi. 

9.Pogba

151 bin Euro   Paul Pogba (Manchester United) başarılı grafik çizen oyuncu. Müthiş zekâsı ve gol vuruşları ile tercih edilme nedeni oldu. Değeri 147,5 bin Euro. 

10.Kevin De Bruyne

Diğer aranan oyuncular arasında Kevin De Bruyne  aranmaktadır. Tam bir çalım makinası olarak biliniyor. Manchester City'li oyuncu 167,8 Euro kazanmaktadır.

 

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları